044 590-15-00 Центр. офіс
050 393-30-11 Інтернет магазин
050 480-60-64 Учбовий центр
050 393-63-38 Сервісний центр


Про компанію   Доставка/оплата
Відкладені – 0 товарiв

Апарат квантової терапії

03.09.2020

Квантова медицина

Квантова медицина - сукупність методик лікування без ліків: лазерного, інфрачервоного, електромагнітного, високочастотного і світлового.

Квантова медицина ефективна при лікуванні понад 200 захворювань, а також в якості профілактики, діагностики і для реабілітації.

Вона заснована на цілеспрямованому впливі малих доз електромагнітних випромінювань (квантів) для лікування, діагностики, профілактики та реабілітації пацієнтів. При цьому мова йде про природні, близьких до природних факторів електромагнітного впливу, яки надають сприятливий вплив на процеси життєдіяльності клітини, органу, системи і всього організму.

Малі потужності енергетичного впливу, що застосовуються в квантовій медицині, абсолютно безпечні. Квантовий вплив запускає приховані резервні адаптаційні можливості організму як на рівні окремої клітини, так і всієї біологічної системи в цілому, підвищуючи імунітет і мобілізуючи захисні сили організму на активний опір виниклих відхилень у функціонуванні.

Методи квантової медицини

У практиці широко використовуються різні методи лікування засновані на принципах квантової медицини: квантова терапія, квантова профілактика, квантова реабілітація.

Квантова терапія

Квантова терапія використовує екологічно чисті види електромагнітних випромінювань з метою відновлення спотвореного захворюванням електромагнітного інформаційного поля пацієнта і переведення його в стійкий стан здоров'я. Застосовувані для лікування електромагнітні хвилі знаходяться в резонансі з енергоінформаційними процесами живих організмів.
В даний час при лікуванні хворих напрацьовано великий статистичний матеріал по ефективності застосування квантової терапії, що дозволяє використовувати цей метод практично у всіх областях медицини:

 • кардіології
  пульмонології
  стоматології
  ортопедо-травматології
  спортивній медицині
  косметології
  дерматології
  гастроентерології
  хірургії
  гінекології
  неврології
  урології

Особливо важливо підкреслити, що квантова терапія знаходить все більше застосування в лікуванні таких хвороб, як онкологічні захворювання, променева хвороба, серцево-судинні захворювання, захворювання опорно-рухового апарату, ДЦП, сечокам'яна хвороба, бронхіальна астма, алопеція, енурез, безпліддя.

Квантова профілактика

Квантова профілактика використовує ті ж методи, що і квантова терапія. З метою запобігання захворювань, наприклад, в період сезонних загострень, в початковій стадії епідемій слід пройти профілактичний курс. За достовірними даними, число хворих знижується в чотири - шість разів залежно від виду захворювань і часу початку профілактики.

Квантова реабілітація

Реабілітація також заснована на методах квантової терапії. Застосування технологій квантової медицини для прискореного відновлення хворих після складних операцій, променевих або хімічних уражень дозволяє в два - три рази скоротити терміни реабілітаційного періоду.

Принципи лікувальної дії

Лікувальний процес, заснований на методах квантової терапії, використовує вплив низькоенергетичних, безпечних, електромагнітних випромінювань, яки надають сприятливий вплив на внутрішньоклітинні і міжклітинні процеси в організмі.
На основі багаторічних досліджень обрані найбільш ефективні види електромагнітних випромінювань:

 • Магнітне поле
  Імпульсне інфрачервоне лазерне випромінювання
  Безперервне некогерентне інфрачервоне випромінювання
  Пульсуючк червоне світло
  Вкрай високочастотне (КВЧ) випромінювання

Магнітне поле

Магнітне поле служить створенню енергетичного захисту організму від шкідливих впливів навколишнього середовища, включаючи метеофактори і електромагнітні поля.

Магнітне поле дозволяє також утримувати іонізовані молекули тканин в дисоційованому стані, що служить підвищенню енергетики на молекулярному і клітинному рівнях.

Клінічні ефекти

знеболювання
поліпшення енергетичного клітинного потенціалу
поліпшення трофіки тканин
протинабряковий ефект


Імпульсне інфрачервоне лазерне випромінювання

Імпульсне інфрачервоне лазерне випромінювання глибоко, до 10-13 см, проникає в тканини і надає потужний стимулюючий вплив на кровообіг, мембранний і внутрішньоклітинний обмін речовин, активізує нейрогуморальні фактори, імунокомпетентні системи, гармонізує гормональну систему.

Клінічні ефекти

активізація синтезу білка (РНК, ДНК)
збільшення вироблення і активація ферментів
підвищення вироблення АТФ
поліпшення мікроциркуляції, складу і функцій крові
регенерація тканин
посилення синтезу колагену
протизапальну дію
протинабрякову дію
знеболюючу дію
зниження рівня холестерину
нормалізація специфічних і неспецифічних факторів імунітету
потужний антиоксидантний ефект
нормалізація і зростання синтезу простагландинів
зниження рівня перекисного окислення ліпідів

Безперервне некогерентне інфрачервоне випромінювання

Безперервне некогерентне інфрачервоне випромінювання, володіючи меншим, ніж лазерне, проникненням в тканини і більшою спектральною широтою, діє на зони Захар'їна-Геда і надає потужний гармонізуючий вплив на тонус центральної нервової системи і вегетативної нервової системи.

Клінічні ефекти

прогрівання тканинних структур поверхневих шарів
вплив на рецептори, розташовані в шкірі, з підвищенням порогу больових відчуттів
активізація мікроциркуляції
профілактика і лікування целюліту
посилення регенерації епітелію і шкіри
посилення проникнення лазерного випромінювання в тканини

Пульсуюче червоне світло

Пульсуюче червоне світло, проникає на незначну глибину, проте сприятливо діє, зменшуючи інтенсивність запальних процесів, особливо, в областях, що мають пухку сполучну тканину. Підвищує активність психоемоційних сфер. Крім того, червоне світло візуалізує зону обробки і має місцевий зігріваючий і благотворний психотерапевтичний вплив.

Клінічні ефекти

місцеве знеболення
поліпшення мікроциркуляції
протинабряковий ефект
виражений терапевтичний ефект в області суглобів, що мають велику кількість пухкої сполучної тканини
профілактика і лікування целюліту

Всі перераховані вище фактори, діючи одночасно і взаємно посилюючи один одного, обумовлюють унікальний ефект квантової терапії, як лікувального і енергогармонізіруючого профілактичний засіб.

У той же час, енергія квантів в діапазоні роботи не перевищує 1,5 еВ, і її явно недостатньо, щоб порушити природні процеси або розірвати полімерні міжмолекулярні зв'язки. Цим забезпечується відсутність ризику ускладнень, відсутність побічних явищ і визнаний відповідними сертифікатами вищий клас лазерної безпеки пропонованої апаратури.

Апарат Витязь використовує технології квантової терапії і створює кілька видів терапевтичних випромінювань:

- безперервне лазерне червоного спектра,
- імпульсне лазерне інфрачервоного діапазону,
- постійне магнітне поле.

Кожне з перерахованих випромінювань є лікувальним, а в сукупності вони надають більш виражений лікувальний ефект.

Загальноприйнято, що низькі частоти служать репараційним, регенеративним і протизапальним цілям, в той час як високі частоти мають переважно аналгезируючу, бактерицидну і спазмолітичну дію.

Перейти до апарату

Переглядів: 2004
Апарат квантової терапії

^

Наші партнери

Всі партнери


Публікації


Торгово-медичний центр Медтехніка в Києві: пр. Перемоги 9/47,
тел. (044) 590-15-00 (м. Вокзальна)
Навчальний медичний центр
050-480-60-64


Зараз на сайті: 12 гостей, 0 користувачів.