044 590-15-00 Центр. офіс
050 393-30-11 Інтернет магазин
050 480-60-64 Учбовий центр
050 393-63-38 Сервісний центр


Про компанію   Доставка/оплата
Відкладені – 0 товарiв

Успішне застосування квантової терапії в естетичній косметології

03.06.2021

Одним з клінічних ефектів стимулюючої дії низькоенергетичного лазерного випромінювання є прискорення мікроциркуляції крові.
Китайська медицина вважає, що здоров'я і краса шкіри безпосередньо залежать від припливу крові до її поверхні і нормального кровообігу, тому що саме кров забезпечує постачання клітин необхідними для них поживними речовинами і забирає продукти клітинного метаболізму. Якщо виникає застій крові в капілярах шкіри обличчя, то нормальна діяльність клітин порушується. Не отримуючи «харчування», клітини втрачають свою життєву силу. В результаті утворюються зморшки, пігментація різного роду, судинна сітка і т.д.
Тому апарати квантової терапії можуть надати істотну допомогу у вирішенні основного завдання естетичної косметології, яка складається в збереженні хорошого стану шкіри протягом максимально тривалого періоду життя людини, тобто - у протидії процесу старіння шкіри. На старіння шкіри впливає багато факторів, які можна розділити на 2 групи:
- внутрішні - фізіологічні зміни, спадковість, стреси ...
- зовнішні - УФ випромінювання, несприятлива екологія і т.д.

Фізіологічні зміни виражаються, перш за все, в поступовому зниженні гормональної активності, що призводить до разбалансу рівноважних процесів формування епідермісу в бік збільшення товщини верхнього захисного лускатого шару, тобто до зниження швидкості відновлення епідермісу.
При проведенні процедури масажу з використанням приладів квантової терапії полегшується проникнення косметичного засобу, попередньо нанесеного на шкіру. Це відбувається за рахунок того, що опромінені молекули отримують додаткову енергію за рахунок впливу низькоенергетичних квантів. В результаті підвищення активності молекул порушуються слабкі зв'язки в структурній організації води в мікрокапілярах рогового шару, поліпшується мікроциркуляція крові і прискорюється клітинний метаболізм. Компоненти косметичного препарату, які подолали роговий і блискучий шари епідермісу, просуваючись вглиб шкіри, з великою часткою ймовірності потрапляють в кров і відповідно до цього впливають на всі тканини організму. Таким чином, за допомогою апаратів і правильно підібраних косметичних засобів можна загальмувати процеси старіння шкіри.
Одним з основних біологічних ефектів лазерного випромінювання є вплив на К - котранспорт всередині і поза клітиною. Це сприяє швидкому зниженню клітинного і тканинного набряку. Таким чином, досягається ефект, подібний ефекту мікрострумової терапії: вплив на лімфатичну і кровоносну системи обличча сприяє лімфодренажу і венозному відтоку, зменшуючи набряклість шкіри і темні кола під очима, покращуючи колір обличчя, є профілактикою куперозу.
Посилення ефекту биостимуляции лазерного впливу відбувається за рахунок глибокого проникнення ІЧ випромінювання вглиб шкіри. Такий сильний біостимулюючий вплив апаратів квантової (лазерної) терапії дозволяє підтримувати хороший стан шкіри обличчя і шиї в зрілі роки.
Якщо лазерний масаж проводиться з метою, запобігання утворенню зморшок, то на обличчя, шию і декольте рекомендується попередньо нанести косметичний засіб, що містить регенеруючі компоненти, які сприятимуть прискоренню клітинного ділення в базальному шарі епідермісу. Курс масажу складається з 10-15 процедур, що проводяться щодня або через день.
Потужна протизапальна і ранозагоювальна, а також дезинфікуюча дія дозволяє використовувати поєднане лазерного, інфрачервоного, червоного і магнітного випромінювання при лікуванні вугрового висипу, акне.
Лазерний масаж можна поєднувати з іншими видами косметичного впливу в ході однієї процедури. Наприклад, для посилення ефекту його рекомендується проводити після ультразвукового фонофорезу, після міостімуляциі, або перед нанесенням маски, перед ручним масажем.
Таким чином, застосування апаратів квантової терапії в косметології є цікавим напрямком, який вирізняється високою ефективністю процедур і простотою методик.

Апарат «Витязь» використовує технології квантової терапії і створює кілька видів терапевтичних випромінювань:
- безупинне лазерне червоного спектру,
- імпульсне лазерне інфрачервоного діапазону,
- постійне магнітне поле.

Кожне з перерахованих випромінювань є лікувальним, а в сукупності вони надають більш виражений лікувальний ефект.

Апарат «Витязь» успішно пройшов клінічні випробування в НДІ травматології та ортопедії, шкірно-венерологічному диспансері м. Мінська, на кафедрі фізіотерапії БелМАПО Міністерства охорони здоров'я РБ, в лікувальних установах МОЗ України. Лікувальні процедури з його використанням абсолютно безболісні.

Протипоказання квантової терапії:
Абсолютних протипоказань до застосування апарату немає.
Але для ряду захворювань не можна застосовувати лазеротерапію самостійно, процедури повинні проводитися під контролем лікаря:

-Захворювання психіки і захворювання на тлі психоемоційного збудження;
-Ниркова, печінкова недостатність, недостатність кровообігу, дихальна недостатність;
-Важкі ендокринні патології;
-Важкі захворювання крові;
-Онкологія;
-Мочекам'яна і жовчнокам'яна хвороба.
-Вагітність також є протипоказанням.

Квантова терапія сьогодні стає все більш популярною як серед лікарів, так і серед пацієнтів. Неабиякою мірою цьому сприяє дійсно високий ступінь ефективності методики, широкий перелік захворювань, успішно коригується за допомогою апаратів квантової терапії, зручність і простота їх експлуатації.
Відмінними рисами Апарат «Витязь» є простота і зручність в роботі, компактність і надійність, що дозволяє застосовувати його і в медичних установах і вдома.

Апарат квантової терапії в комплекті з насадками Детальнiше
Апарат квантової терапії в комплекті з насадками
Призначений для безболісного лікування широкого спектру...
1 580 грн.

^

Переглядів: 1175
Успішне застосування квантової терапії в естетичній косметології

^

Наші партнери

Всі партнери


Публікації


Торгово-медичний центр Медтехніка в Києві: пр. Перемоги 9/47,
тел. (044) 590-15-00 (м. Вокзальна)
Навчальний медичний центр
050-480-60-64


Зараз на сайті: 9 гостей, 0 користувачів.