КММ

SKY Meeting Tatry 2015

PDF

sky2015 180З чим може асоціюватись у пересічного українця Словаччина. Звичайно чудові гірськолижні курорти, чудові краєвиди гір, прекрасна кухня, смачне пиво. Але в травні 2015-го року Словаччина на 2 дні стала центром східно-європейського імпланологічної тусовки, так як 22-23 травня пройшов перший конгрес I. SKY Meeting Tatry 2015 який відвідали лікарі з Словаччини, Чехії, України, Польщі. 10 лекторів поділились своїм баченням того, в якому напрямку буде рухатись сучасна імплантація.

sky2015 10

В перший день лікарі відвідали майстер-класи по тематикам - цифрова комунікація між стоматологом та техніком, робота з BioHPP, термопластичними матеріалами, розова естетика. Лікарі заслухали доповіді Флоріана Обадана, Томаша Скоупі, Франка Кістлера - демонструє свідчення і переваги негайного навантаження і безпосереднього відновлення, лектори продемонстрували свій досвід роботи з bioHPP, а також використання терапевтичного лазеру Helbo при лікуванні переімплантитів.

sky2015 02sky2015 04

Другий день конференції розпочався в комбінованомустилі, коли доповідачами є хірурги, ортопеди, техніки. Інформація, яка презентувалась на доповідях носиласистематизуючий характер, з акцентом на ортопедичні рішення в комплексному підході до реабілітації пацієнтів.Особливої уваги заслуговує виступ українських лекторів Дробязго М. та Шамрай О. Складність клінічних випадків оглянутих в доповіді, прийняті рішення в тих чи інших ситуаціях, якість виконання операцій вразила європейських колег.

sky2015 03sky2015 07
Конференція показала що завдяки матеріалам і технологіям які компанія Бредент пропонує лікарям, можлива реалізація різноманітних комплексних рішень у хірургічній імплантології, протезуванні на імплантатах та традиційному протезуванні. Зубні техніки і стоматологи можуть завжди знайти ідеальні рішення протезування на імплантатах для повсякденних і складних питань, використовуючи інноваційні матеріали і технологій.

sky2015 09sky2015 05

Як лікар, який вже більше року працює з новими технологіями Bredent, такими як BioHPP, visioLign. Розумію, що маю надати пацієнтові функціональну роботу, а пацієнт в свою чергу хоче отримати максимально естетичну посмішку. Саме нові сучасні матеріали, дають змогу поєднати ці бажання, та допомагають отримати подяку пацієнтів, впевненість що робота буде слугувати та радувати їх, довгі роки активного життя.

Геокчян Ара, лікар-ортопед, Київ

Ми вже не один рік, працюємо системою імплантів Bredent, якість та бажання компанії розвиватися в технологічному та клінічному направленні, ось на мою думку, головні причини успіху компанії Bredent. Простота хірургічного протоколу при постановці імплантів BlueSky, та численні варіації ортопедії - це те, що спонукає нас отримувати чудові результати в нашій щоденнії практиці.

Ейсмунд Петро, хірург-імплантолог, Дніпропетровськ.

sky2015 685_intro

ГАЛА-ВЕЧIР BREDENT

1sky meeting_galaprogram_37

1sky meeting_galaprogram_38

1sky meeting_galaprogram_33

1sky meeting_galaprogram_10

1sky meeting_galaprogram_122

1sky meeting_galaprogram_1351sky meeting_galaprogram_138

1sky meeting_galaprogram_139

ОБОРУДОВАНИЕ И МАТЕРИАЛЫ ДЛЯ ИМПЛАНТОЛОГИИ