Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Сплави HERAENIUM® - для зуботехнічної лиття

Розвиток дентальних технологій CAD / CAM значною мірою спрямована на полегшення праці зубних техніків. Збулася мрія багатьох фахівців: відсканував необхідну ділянку щелепи, натиснув на кнопку - отримав каркас, злегка підфарбував і готово!
Але не так все просто, панове. Сучасна технологія виробництва зубних протезів не може відмовитися від високоточної дентального лиття.
Ефективна робота стоматологічних клінік і зуботехнічних лабораторій безпосередньо залежить від якості використовуваного обладнання, матеріалів і рівня технологій.
Специфіка роботи ливарних лабораторій така, що доводиться чітко слідувати інструкціям по використанню матеріалів і роботі обладнання, саме це гарантує відмінні результати в виготовленні металевих каркасів. Особливо ретельно потрібно підходити до вибору сплавів, бо це визначає якість майбутнього протеза.
Вибір сплаву залежить від безлічі факторів - один з основних це биосовместимость сплаву, в зв'язку з тим, що метал тривалий час буде перебувати в порожнині рота пацієнта, щоб уникнути будь-яких алергічних реакцій організму ці метали мають пройти обов'язкову сертифікацію в Україні! Інші важливі фактори - це стійкість металу до корозії і потускнению, також він повинен володіти хорошими фізікомеханіческіх властивостями.
Придатність сплаву для виготовлення конкретного зубного протеза, будь то вкладка, яка має незначну навантаження, або мостовидний протез для жувальних зубів, перш за все визначається механічними властивостями сплаву, такими як його жорсткість, міцність, гнучкість або пластичність і твердість. Жорсткість залежить як від конструкції протеза, так і від модуля пружності сплаву. Чим вище модуль пружності, тим жорсткіше буде структура вироби тієї ж форми. Це важливий момент, особливо для мостовидних протезів великої протяжності, литих штифтів, часткових протезів і кламерів.

Такі конструкції найімовірніше будуть відчувати великі навантаження, і тому не повинні давати постійної деформації. Це означає, що сплав повинен володіти високим показником міцності при розтягуванні або витримувати питомі навантаження (сила на одиницю площі) без істотного деформування. Проте, для таких виробів, як кламерами, високу міцність необхідно поєднувати з певною пластичністю.
Кобальт-хромові сплави.
Со - Сг сплави вперше в стоматологічній практиці почали використовуватися в 30-х роках, і з цього часу вони успішно замінюють золотовмісні сплави IV типу при виготовленні каркасів часткових зубних протезів, перш за все завдяки їх відносно низькій вартості, що є істотним чинником при виготовленні таких великих виливків.
ПП ,, Фірма ,, Укр-Медмаркет '' представляє в Україні метали
компанії Kulzer (Німеччина).

Матеріали і набори матеріалів стоматологічних реставраційних. Kulzer GmbH пройшли оцінку відповідності технічним регламентом щодо медичних виробів №753 та мають сертифікат відповідності і дозволені до застосування в Україні.

Сплави серії HERAENIUM® об'єднують в собі чудову фізичну сумісність і високу корозійну стійкість поряд з чудовими механічними властивостями. Вони чудові в лиття, мають відмінну плинністю, що дозволяє їм добре заповнювати порожнечі. Каркаси з цих сплавів чудово піддаються електрохімічної обробки і поліруються.

Heraenium EH

Сплав для модельного лиття з останніх розробок фірми, що задовольняє вищі запити по еластичності і пружинисті матеріалу, а також його обробки, яка завершується особливо успішно при застосуванні моделировочного воску KF з найдрібнішими частинками в мікроструктурі. У зв'язку з цим сплав Heraenium EH займає одне з перших місць в технології модельного лиття.

властивості:
• чудові поворотні властивості;
• міцність на скручування;
• поліпшені якості обробки і полірування.

Heraenium NF

Абсолютно нова розробка CoCrMo-сплаву для всіх видів модельного лиття, включаючи витончені конструкції. Володіючи модифікованим складом в порівнянні зі сплавами Heraenium CE і Heraenium EH, цей сплав має межу текучості при розтягуванні на 15-20% більше, ніж звичайно, рівного 0,2% при однаково високої твердості. Це говорить про можливість чудового виконання витончених і складних робіт. Рекомендується для виготовлення кламмерной бюгелей.

властивості:
• найвищий межа плинності - 0,2% (720 МРа) серед сплавів серії Хереніум;
• 5% розтягнення, чим пояснюється чудовий поворотний момент;
• гарна якість зварювання, як традиційної, так і за допомогою лазера.

Heraenium P
CoCrMo сплав для виготовлення коронок і мостів з керамічної або акрилової облицюванням.
• без вмісту Ni;
• добре зв'язується з керамікою;
• проявляє оптимальні фізичні якості;
• має широкий діапазон застосування;
• легкий і простий в роботі;
• КТР: 25-500 град. З: 13,8 мкм .; 20-600 град. З: 14,0 мкм.