Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Ваш домашній стоматолог

Якщо Ви підшукуєте домашнього стоматолога, то зверніть увагу на іригатор. З його допомогою Ви зможете забути про будь-які проблеми з зубами раз і назавжди. Цей пристрій включає одночасно і зубну щітку, і іригатор - іншими словами все те, що необхідно для підтримки здоров'я зубів і ясен. Використовуючи цей прилад постійно Ви назавжди забудете про проблеми з зубами.

Іригатор для ротової порожнини - пристрій для виконання гігієнічної процедури в домашніх умовах, а саме: за рахунок безлічі пульсацій води видаляються зубний наліт і залишки їжі між зубами, також масажуються ясна, що покращує їх стан.

Перший іригатор для ротової порожнини був розроблений в 1962 році зубним лікарем і інженером з містечка Форт-Коллінс, США. З тих пір було виконано понад 50 наукових досліджень іригаторів. Прилад був протестований і показав ефективність у випадках пародонтиту, а також гінгівіту, діабету, ортодонтичних пристосувань, коронок і імплантатів. Найбільш наочним ефектом застосування іригатора для порожнини рота є надзвичайно ефективна терапія кровотеч і гінгівіту. Недавні дослідження показали, що іригатор перевершує зубну нитку як в зниженні кровотечі, так і в зменшенні зубного нальоту.

В ході дослідження, що проводилося в Південно-Каліфорнійському університеті, було виявлено, що секундна обробка пульсуючою водою (при 1200 пульсаціях в хвилину) при середньому тиску (490 кПа) видаляє 99,9% бляшок нальоту оброблених ділянок. Клінічна ефективність була показана при використанні середніх параметрів і вище.

Іригатори в першу чергу поділяються за типами: стаціонарний (вимагає стаціонарної установки і розетки поруч з ванною) і портативний (переносний іригатор, який працює від батарейки і може використовуватися в поїздках, а також зручний в ваннах, де немає розетки). Інші важливі параметри, які розрізняють іррігатори, - це натиск струменя, кількість насадок, а також спеціальні режими.

Коли потрібен іригатор
Іригатор не замінює щоденне чищення зубів за допомогою щітки і пасти, проте відмінно доповнює її.

Судіть самі, скільки користі від цього приладу:

Профілактика і додаткове лікування кровоточивості ясен, пародонтиту, гінгівіту. За допомогою іригатора можна промити важкодоступні ділянки (в тому числі глибокі пародонтальні кишені) і видалити наліт і м'які відкладення разом з патогенними бактеріями, які викликають запалення ясен.
Використання іригатора саме по собі не позбавить від вже розвиненого гінгівіту або пародонтиту - ці захворювання лікує тільки лікар - але допоможе стримати поширення інфекції і забезпечить відмінну гігієну порожнини рота.
Профілактика карієсу і стоматиту, в тому числі у дітей. Використовувати іригатор можна дітям з 6 років, потрібно тільки вибрати слабкий напір струменя або придбати спеціальну дитячу модель.
Усунення неприємного запаху - за рахунок поліпшення гігієни порожнини рота.
Наполегливо рекомендується застосування іригаторів людям, які мають коронки, незнімні протези, мости, імплантанти і носять брекети.
Вагітним і годуючим мамам;
Пацієнтам зі зниженим загальним імунітетом (наприклад, при цукровому діабеті);
курцям
У разі хронічного перікороніта (скрутне прорізування зубів мудрості).

Як промиваютча рідина використовується очищена вода або розчини, що володіють лікувальними або профілактичними діями. Як правило, використання звичайної води в іригаторі недостатньо, оскільки вона не може знищити патогенну мікрофлору. Тоді як саме хвороботворні мікроорганізми і є джерелами захворювань пародонту, карієсу зубів, неприємного запаху з рота. Як розчин для іригатора можливе використання різних рідин. Все залежить від потреб пацієнта - антисептичні та антибактеріальні при захворюваннях пародонту (причому різні, в залежності від того чи іншого типу мікроорганізмів, присутнього в парадонтальних кишенях), фтор і кальцій розчини для профілактики карієсу, препарати для зниження чутливості зубів і ремінералізії емалі, дезодоруючі і т.д. При використанні лікувальних розчинів дія препарату і гідромасажу комбінується. При виборі розчину для іригатора обов'язково ознайомтесь з інструкцією, так як неправильне застосування може стати причиною поломки приладу. Лікувальні засоби для іригатора також необхідно обговорити з Вашим лікуючим лікарем.

Як часто застосовують іригатор?

Щоденного застосування іригатор не вимагає, його досить використовувати всього 2-3 рази в тиждень (1 раз протягом обраного дня), що значно поліпшить стан порожнини рота. Ефект відчується вже в перший тиждень застосування. Постійне ж щоденне додаткове очищення може привести до зайвого травмування ясен і їх кровоточивості. У разі необхідності та наявності деяких захворювань або особливостей фахівець може порекомендувати інший режим.

 

Регулювання напору

Це важливий параметр, який слід враховувати при виборі іригатора.

По-перше, якщо ви тільки починаєте користуватися іригатором, то потрібно встановити слабкий напір, поступово його підвищуючи.

По-друге, людям з різними проблемами порожнини рота рекомендуються різні режими напору. Наприклад, при кровоточивості ясен або слабкою емалью вибирати несильний напір. Курцям, любителям кави або тим, у кого спостерігається схильність до підвищеного утворення нальоту, краще встановлювати потужний натиск.

Чи є протипоказання?

Абсолютних протипоказань до використання іригаторів немає. Нашкодити може неправильне використання. Однак пацієнтам, що страждають на ревматизм і мають деякі серцево-судинні захворювання, мають штучний клапан серця необхідно обумовити питання можливості використання іригатора зі стоматологом. Також не слід використовувати іригатор в гострій стадії пародонтиту і після фіксації незнімних конструкцій на прийомі у стоматолога (24 години).

Небажано використовувати іригатор дітям до 6-ти років, а діти старшого віку спочатку повинні користуватися іригатором під наглядом дорослих.

ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ В НАШОМУ КАТАЛОЗІ