Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Гуманітарний проект від Planmeca Oy на підтримку України

 

 

На початку березня 2022 року наші партнери Planmeca Group відверто та сміливо висловили однозначну підтримку Україні в боротьбі за свою територію та незалежність. Таке бажання допомогти в складній ситуації знайшло прояв у вигляді безпрецедентного гуманітарного проєкту у сфері стоматологічної медичної допомоги.

 

 

 

 

Planmeca Group є повністю приватним підприємством й одним із найбільших світових лідерів виробників найсучасніших та передових рішень для стоматологічної галузі, починаючи з повного комплексу діагностичного обладнання, стоматологічних установок, унікальних ручних інструментів LM та іншого обладнання і технологій. На реалізацію цього проєкту допомоги Україні пішло немало часу, і як результат було розроблено абсолютно нову концепцію рішень для стоматологів у вигляді автономних мобільник клінік для надання екстреної якісної стоматологічної допомоги практично в будь-яких умовах, навіть у повній відсутністі електричного струму та води.

 

 

 

Мобільні фургони обладнані та укомплектовані під стоматологічні кабінети відповідними меблями, системою вентиляції, опалення, системою подачі води та системою збору відходів (каналізацією). Кабінети оснащені стоматологічною установкою Planmeca Compact Classic, стільцями Lumo та OLO для лікарів, інтраоральним датчиком (візіографом) ProSensor HD та рентген-апаратом ProX для отримання цифрових знімків зубів, стоматологічними накінечниками KaVo, мобільним аспіратором, системою стерилізації інструментів та преміальними інструментами LM Dental.

 

 

 

 

 

 

Як офіційний ексклюзивний представник Planmeca OY в Україні, Фірма "Укр-Медмаркет" має велику честь приймати участь на всіх етапах реалізації цього гуманітарного проекту та підтримувати сервіс отриманого обладнання в подальшій його експлуатації.

Щиро сподіваємось, що цей проект є частиною нашої з вами Перемоги!