Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Про групу компаній "Медмаркет"

 

          Група компаній "Медмаркет" вже більше 30 років пропонує стоматологам комплексні рішення в оснащенні і сервісниму обслуговуванні майже в кожній клініці та зуботехнічній лабораторії країни як приватної так і державної власності. Широкий асортимент продукції включає в себе повний спектр сучасного стоматологічного, зуботехнічного, медичного обладнання та витратних матеріалів, якість яких підтверджена відповідними сертифікатами ті визнанням світового стоматологічного товариства. Ми маємо найбільшу мережу стоматологічних магазинів "Медтехніка" на території України, тайбільший Торгово-Медичний Центр "Медтехніка" в м. Київ.Штат компанії налічує понад 300 кваліфікованих співробітників.
 

 

 


Більше 
30
років досвіду

Найбільша мережа
стоматологічних магазинів
в Україні

Понад 
300 
кваліфікованих
співробітників

Більше ніж 
40
партнерів

Лідер
на українському
стоматологічному ринку

Кваліфікована
сервісна
підтримка

 

 

          Наші фахівці надають консультації, проводять навчальні семінари, у всіх областях України. Сервісна служба допомагає клієнтам у пуску, налагодження та подальшому обслуговування придбаного обладнання.
          Фірма "Укр-Медмаркет" є постійним учасником престижних міжнародних і національних спеціалізованих виставок. Нашими постійними партнерами є більш ніж 40 найбільших фірм виробників обладнання та матеріалів для стоматологів та зубних техніків, в їх числі PLANMECA OY, EURMED, 3М, DENTSPLY SIRONA, SEPTODONT, DIADENT, EMS, BREDENT, COWELLMEDI, DIO, KULZER, KERR, TECNO-GAZ, KETTENBACH, SPOFA, AJAX, RENFERT,TRUEWIN і багато інших .
          Група компаній "Медмаркет"  постійно розширює свій асортимент для виправдання всіх очікувань наших клієнтів. Наша команда - це професіонали з амбіціями, багаторічним досвідом та цінними навичками. Сильний командний дух, чітко поставлені цілі та наполегливість – це те, що допомагає нам бути кращими!
          Серед наших клієнтів - обласні та міські поліклініки, великі приватні фірми і тисячі невеликих клінік і сільських амбулаторій. Але будь-то "гігант приватного бізнесу", маленька клініка або окремий покупець, всі вони для нас однаково дорогі! Чітке і послідовне втілення в життя принципів компанії, гнучкість і якість роботи дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє, зберігати давніх клієнтів і здобувати нових, серед яких ми будемо раді бачити і Вас! Ми станемо Вашим надійним партнером на шляху до досягнення вашої мети!