Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Нашим клієнтам - кращий сервіс!

 

Сервісний центр ТОВ «Медмаркет-Сервіс» - це сервіс, обслуговування і гарантії стабільної роботи Вашого стоматологічного обладнання.


 

Наш сервіс існує вже більше 30 років, з дня заснування фірми. Саме тому ми маємо великий досвід в усуненні несправностей за «один підхід» і грамотне прогнозування майбутніх сервісних потреб, щоб не допустити екстрених зупинок устаткування.

Сервісний центр обслуговує медичне обладнання провідних світових брендів, таких як Planmeca OY, Diplomat Dental, Bien-Air Dental, EMS, Dentsply-Sirona, Diadent, Ekom, TecnoGaz, Ajax і багатьох інших. Для обслуговування продукції є авторизація та сертифікація від заводів-виробників, а також пряма підтримка і контакт з фахівцями сервісної служби заводів, що в свою чергу дозволяє вирішити питання з ремонтом обладнання будь-якої складності.

Для забезпечення ремонту в найкоротші терміни наш сервісний центр укомплектований складом запчастин для продукції, яка поставляються безпосередньо від заводу.

Команда сервісного центру складає більше 10 чоловік. Це - Директор, Керівник Сервісного Центру, Адміністратор, Бухгалтер, Інженери майстерні, Інженери виїзного ремонту.

Щоб забезпечувати сервіс на найвищому рівні, регулярно проводяться навчання всередині колективу, а також навчання безпосередньо на заводах-виробниках за кордоном.

Ми ставимося з турботою та індивідуальним підходом до кожного клієнта і оперативно вирішуємо будь-яку складну ситуацію.

 

 

 

Контактна інформація: Київ, п-кт Перемоги, 9/47.

тел. (044) 334-41-21

моб. (050) 393-63-38 (Viber)

kiev.service@kmm.com.ua