Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Ваш ідеальний помічник в створенні натуральних реставрацій

Charisma Classic
Досвід х Наукові дослідження = ефект Microglass II
Это легко. Это превосходно. Это для Вас. 

Вам необхідна легкість в роботі з матеріалом, висока якість і надійність реставрацій. Kulzer намагається враховувати Ваші очікування і продовжує розробляти і вдосконалити свої продукти. Завдання Kulzer поєднати наукові розробки і багаторічний досвід створення естетичного матеріалу, який був би зручний в роботі і мав блиск і відтінки натуральних зубів. Результат роботи - це Charisma Classic - наступне покоління Charisma - базового матеріалу Kulzer, який є улюбленим матеріалом мільйонів стоматологів по всьому світу протягом вже 20-ти років.

З зручною й легкою кремовою консистенцією Charisma Classic точно завоює перше місце у Вашій щоденній практиці. З новою формулою Ви полюбите цей матеріал ще більше. Покращена технологія наповнювача Microglass II забезпечить Вам чудові результати Ваших робіт і приголомшливий блиск відтінків матеріалу. Ще ніколи робота в одношарової техніці нанесення не була такою простою і зручною.

Charisma Classic - працюйте просто.

Charisma Classic - світлотверднучий, рентгеноконтрасстний реставраційний композитний матеріал:

- Кремова консистенція забезпечує легку і швидку моделировку поверхні реставрації
- Чудова фінішна обробка і полірування - швидке досягнення натурального блиску поверхні реставрації
- Покращена цветоадаптація дозволяє швидко підібрати колір реставрації
- Покращена рентгеноконтрастність забезпечує безпечну і точну діагностику.


Часто задавані питання:

Що найважливіше в Charisma Classic?
Charisma Classic - Це перший композит, створений на основі другого покоління технології наповнювачів Microglass®. Завдяки цій технології можна працювати одним відтінком матеріалу і отримувати хороші результати.

Які переваги у новій технологиии наповнювача Microglass® II?

Технологія наповнювача Microglass II® більше не потребує SiO2 і тому володіє внутрішнім світлом і відмінним ефектом хамелеона. Всі показники заломлення нашої матриці і системи наповнювачів були оптимально вировнени.Charisma Classic пропонує більш просту шкалу відтінків, з якої можна легко підібрати і вибрати потрібний. Більш інтенсивно непрозорі відтінки дозволяють легко маскувати дісколоріта.

Чи існують які-небудь відмінності в часі полімеризації і максимальної товщині шару між відтінками і прозорістю Charisma Classic?

Так! Стандартні відтінки VITA (A1, A2, A3, A3.5, A4, B1, B2, B3, C2) Charisma Classic повинні полимеризоваться протягом 20 секунд. Максимальний шар 2 мм.
Все непрозорі відтінки (OA2, OA3, OA3.5) повинні бути отверждаясь протягом 40 секунд і не повинні перевищувати шари товщиною 1 мм. Причиною цього є відмінність в щільності забарвлення і поглинанні світла.

Що змінилося в шкалі відтінків?
Відтінки Charisma Classic тепер ідеально відповідають шкалою відтінків VITA, також була створена велика опаковість для наших непрозорих відтінків OA2, OA3 і OA3.5. Ці відтінки ідеально підходять для невеликих порожнин, для яких потрібно менше матеріалу. Крім того, ця велика опаковість полегшує маскування колірних дефектів зубів.

Які непрозорі відтінки ви б рекомендували використовувати в поєднанні з наявними універсальними відтінками VITA?
Ідеально підходить для простих одноколірних реставрацій. Рекомендовані комбінації: всі яскраві відтінки VITA A1, A2, B1, B2 і C2 слід використовувати в поєднанні з OA2. OA3 - ідеальний вибір при використанні A3 або B3. Всі темні відтінки VITA (A3.5, A4) вимагають базового шару OA3.5 для досягнення ідеальних результатів. Charisma Classic є рентгеноконтрастной.Відна на рентгенівських знімках, щоб полегшити діагностику безпечним і простим способом.Матеріал заснований на тій же матричної системі Bis-GMA, що і попередня Charisma.

Який розмір часток наповнювача у Charisma Classic?
Charisma Classic містить приблизно 61% наповнювача за обсягом. Середній розмір частинок 0,005-10 мкм.

У чому унікальність шкали для підбору відтінків Charisma Classic?
Унікальність шкали для підбору відтінків Charisma Classic! Шкала для підбору відтінків складається з оригінального матеріалу Charisma Classic, а не з акрилу. Це означає, що точність кольору між обраним відтінком і реставрацією ідентична, що призводить до 100% успіху.

Який композитний матеріал ви б рекомендували використовувати для більш складних випадків?

Charisma Classic і технологія Microglass® II ідеально підходять для простих одношарових реставрацій, тоді як Charisma Topaz підходить для більш складних випадків вимагають різноманітності відтінків і прозоростей. Charisma Topaz заснована на нашій інноваційної матриці TCD, яка поєднує в собі високу міцність на вигин і низьку усадку.

Які умови необхідно дотримуватися для полімеризації Charisma Classic?
Для полімеризації підходять галогенні або світлодіодні лампи. Отверждение відбувається при довжині хвилі 460-470 нм і світловіддачі 600-150 мВт / см2.

За якими показниками я можу використовувати Charisma Classic?
Клінічні показання включають пряме відновлення порожнин IV класу (відповідно до Black), прямі композитні вініри, зміни форми зубів (тобто діастеми, вроджені дефекти в зубах і т.д.), Шинирование зубів, ослаблених травмою або захворюваннями періодонта, відновлення первинних зубів і ремонт порцеляни / композиту