Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Будьте впевнені в глибокій та рівномірній полімеризації від Solventum.

Будьте впевнені в якості полімеризації

Світлодіодні лампи EliparTM DeepCure

Ви часто створюєте бічні реставрації, в тому числі і композитами об'ємного внесення? Дослідження показують, що 69% стоматологів, що використовують матеріали об'ємного внесення, не впевнені в тому, що матеріал повністю полімеризованною на всю глибину порожнини. Ми прийняли цей виклик і створили новий ефективний Фотополімеризатори.

 

Глибока і рівномірна полімеризація

Elipar DeepCure недарма називається саме так. Покращена оптика дає впевненість в глибині і рівномірності полімеризації - від центру і до краю, від поверхні і на всю глибину порожнини, на клінічно значущих відстанях. Результати лабораторних досліджень, наведених нижче, показують, чому це важливо.

Elipar DeepCure показує більш однорідний розподіл енергії крізь реставрацію. На зображеннях видно різницю в проникненні світлового потоку різних фотополімеризаційні пристроїв. Elipar DeepCure дає більш коллімірованний і однорідний пучок світла навіть в найглибших порожнинах.

 

Як це впливає на результати Вашої роботи?

Це забезпечує необхідну глибину полімеризації навіть в складних умовах позиціонування світловода. Elipar DeepCure компенсує незначні зрушення під час полімеризації, забезпечуючи найкращу глибину полімеризації.

 

Максимальний комфорт

Elipar DeepCure спроектований з оптимальним кутом вигину, дозволяючи зробити процедуру полімеризації більш комфортною для пацієнтів - навіть у випадках з обмеженою можливістю відкривання рота.

Стоматологи так само вважають лампу комфортної у використанні, підтверджуючи, що вона забезпечує легкий доступ до поверхні зуба навіть у важкодоступних місцях.

 

Продукція в нашому каталозі


 

^