Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Використання седації в стоматології

Седация - це контрольоване введення кисню і закису азоту шляхом інгаляції, що стимулює розслаблене відчуття, зменшуючи емоційний стрес. Тривога і сприйняття болю знижуються, при цьому зберігаються незмінні життєві рефлекси.
Лікарі в клініках Америки і Європі вже давно і успішно застосовують на практиці «звеселяючий газ» в стоматології. Ця технологія має мало протипоказань і особливо широко застосовується в дитячій стоматології.

Лікування зубів з застосуванням седації і під наркозом - принципово різні методи!
Під час седації пацієнт знаходиться в повній свідомості, може спілкуватися з лікарем, зберігаються ковтальні рефлекси, не порушується ритм дихання. Тоді як наркоз повністю відключає пацієнта, його свідомість занурюється в сон і він не в змозі якимось чином реагувати на зовнішні впливи.

Седация не є заміною анестезії. Це аналгезія і паралельно з нею, при необхідності, використовуються традиційні види знеболювання - локальна анестезія.
Суміш кисню та азоту - це найбільш ефективний і безпечний метод, який дозволяє заспокоїти пацієнта, а лікареві провести всі необхідні маніпуляції.
Серед його основних властивостей слід виділити те, що він не зв'язується з білками і вже, максимум, через 5-ть хвилин виводиться з організму. Отже, як тільки маска буде знята, вплив газу відразу припиниться.

У яких випадках рекомендується застосування седації:

підвищена тривожність, страх перед стоматологічними процедурами;

-великий обсяг роботи, що вимагає витримки і терпіння пацієнта;

-підвищений блювотний рефлекс, який заважає роботі стоматолога;

-дитяча стоматологія.

Досить складно проводити дитяче лікування зубів. Седация допоможе зробити цей процес менш страшним для дитини. До того ж, седація дає можливість лікарю вилікувати кілька зубів за раз. Зазвичай маленька дитина не може витримати в стоматологічному кріслі більше 10 хвилин, але довжина процедури з седацией може збільшитися до 40-60 хвилин, що істотно зменшує кількість необхідних візитів до лікаря.
Особливо рекомендується проводити седацию при першому відвідуванні стоматолога, для того щоб уникнути негативного досвіду і створити для дитини позитивний образ лікаря.

Протипоказання для лікування під седацией:

-Діти віком до 3-х років.
Для того щоб безпечно використовувати звеселяючий газ в дитячій стоматології, лікарю необхідно постійно підтримувати вербальний контакт з дитиною. А дітки до 3-х років ще не зовсім точно і зрозуміло вміють висловлювати свої думки і відчуття.

-Наявність епілепсії в анамнезі. Протипоказання на лікування з седацией пов'язано з властивістю закису азоту підвищувати внутрішньочерепний тиск.

Вагітність. У I-му триместрі.
Вплив седативних препаратів негативно позначається на внутрішньоутробний розвиток плода.

-При наявності алергічної реакції на седативні препарати.
В такому випадку, вдаються до застосування наркозу.

-Будь які загальносоматичні захворювання в стадії загострення.

Ми раді вам представити седаційну систему для заспокоєння з автоматичним контролем потоку Master Flux Plus

Master Flux Plus є єдиним апаратом, повністю вивченим і розробленим в Італії.
Всі деталі виробляються Tecno-Gaz.
Щоб апарат не чинив негативного візуального та психологічного впливу на пацієнта, він знаходиться в елегантному блоці, який містить балони з киснем і закисом азоту, в відсіку на 5-10-літрові газові балони.
Технічні характеристики Master Flux Plus роблять його дуже універсальним, простим у використанні. Управління потоком Master Flux механічне, отже управління газом є «прямим», не підпорядковане іншим електронним або електричним «контролерам».
При цьому апарат має ефективний запобіжний пристрій, що гарантує безпеку пацієнта.

У комплект входять 3 маски:
Газові шланги, розташовані над головою пацієнта. За бажанням з'єднання можна переміщати. Це зручно для лікаря, проводити маніпуляції в порожнині рота.

Також маска адаптується кремнієвим профілем і силіконової кромкою, ідеально підходить для будь-якої форми обличчя, з передньою опорою.
Задня підтримуюча еластична стрічка для кращої підгонки маски на обличчі пацієнта.

Також звертаю увагу, що маски приймають будь-яку форму обличчя і щільно прилягають. За рахунок цього відсутнє поширення газу в навколишньому середовищі.
Маски можна стерилізувати в автоклаві.


ОБЛАДНАННЯ TECNO-GAZ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-КАТАЛОЗІ

 

 

^