Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Кераміка для облицювання каркасів з цирконію та дисилікату літію Zirkonia 750

HeraCeram® Zirkonia 750
Для каркасів з діоксиду цирконію та дисилікату літію

HeraCeram Zirkonia 750 це ідеальний вибір для матеріалів каркасу з КТР від 10.2 до 10.5 μm/mK, тобто облицювання діоксиду цирконію та дисилікату літію. Стабілізована структура лейциту захищає від сколів та тріщин, від загальновизнаної проблеми деяких інших цирконієвих керамічних систем. HeraCeram Zirkonia 750 з її SLS формулою забезпечує необхідну надійність там, де вона потрібна.

 

HeraCeram®
Завжди натуральна естетика.

Кераміки, які чудово адаптовані як на вигляд, так і за технічними властивостям: це проста, надійна та швидка обробка з неперевершеними естетичними результатами. Кожен керамічний продукт HeraCeram спеціально адаптований до вашого матеріалу каркасу.
У той же час, кожна кераміка має однаковий порядок роботи та висока естетику для досягнення відмінних результатів, на які ви можете покластися.

 

Оптично досконало – з кварцовим склом
найвищої чистоти

Синтетичне кварцове скло – ваша гарантія чудової якості всіх керамік HeraCeram. Завдяки своїй винятковій чистоті вони створюють унікальні естетичні властивості, такі як внутрішня опалесценція та флюоресценція.

Технічно досконалі – стабілізована структура лейциту (SLS)

Стабілізована структура лейциту (SLS) гарантує особливу стійкість керамік HeraCeram до стресів. А постійний і незмінний рівень мікроскопічних кристалів лейциту робить сколи та тріщини подіями з минулого.

 

Просто чудово – з однаковою філософією застосування

Усі кераміки HeraCeram застосовуються однаково при нанесенні шарів, що дозволяє досягати максимальної ефективності. Додатковий бонус: економія дорогого робочого часу за рахунок короткого часу випалу та охолодження, залежно від техніки, яку ви віддаєте перевагу.

 

 

SLS Рецепт досягнення успіху.

Лейцит – серце стоматологічної кераміки. Без цієї силікатної структури, отриманої з мінералізованих силікатів та цирконію, металокераміка, яку ми знаємо сьогодні, ніколи не існувала. Лейцит відповідає за термічне розширення, необхідне для зчеплення кераміки з металевими сплавами. Однак регулювання термічного розширення не є єдиною функцією. Лейцит не тільки підвищує міцність, а й значно знижує сприйнятливість керамічного матеріалу до стресу

Недоліком лейциту у багатьох металокераміках є постійне некероване зростання кристалів у процесі неодноразових випалів. Це призводить до збільшення термічного розширення, яке може стати причиною непередбачуваної напруги у поєднанні кераміки із металевими каркасами. Неконтрольоване зростання термічного розширення може виникати через неадекватне хімічного складу та типу виробничого процесу.

 

 

 

 

У стоматологічних кераміках лейцит діє подібно до рослини, яка росте після поглинання поживних речовин. І якщо складові скомпоновані з надмірною кількістю Al 2O3 та K2O, лейцит продовжить розширюватися/рости при неодноразових випалах.

З метою вирішення цієї проблеми стоматологічна кераміка Kulzer виробляється із застосуванням зовсім інших методів. Усі матеріали виготовляються з точною відповідністю компонентів до певних етапів обробки. Цей процес, який ми називаємо управлінням лейцитів, створює "стабілізовану структуру лейциту", відому як SLS, для стислості. Завдяки цьому методу обробки всі кераміки від Kulzer дозволяють вам користуватися перевагами лейциту, не турбуючись про несприятливі наслідки, таких як некероване зростання значень КТР. Для користувача це означає максимальну надійність та менша напруга, у поєднанні із ідеальним естетичним результатом.

 

 

 

 

 

Кераміки® для всього, що ви робите
Ідеальна основа будь-яких вимог.

З кераміками HeraCeram, ви можете досягти естетичних реставрацій, придатних для кожного випадку у будь-якій ситуації – від справжнього відтворення повсякденних А-D відтінків до вмілого налаштування, аж до високотехнологічних комплексних реставрацій з різноманітною динамікою світла.

Естетичне облицювання: просте в три шари, індивідуальна з широким спектром додаткових ефектів або копіювання природи з використанням компонентів Matrix – HeraCeram дає вам гнучкість та свободу для вашого дизайну.

 

 

Ідеально підходить для каркасів.