Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Правильна експлуатація наконечників Bien Air - залог комфорту та тривалості роботи

Купуючи дорогі накопичувачі, покупець очікує, що буде використовувати їх довго, вигідно та із задоволенням. На тому само розсмоктує і виробник. Однак з-за неправильної експлуатації інструментів очікування не завжди виправдовуються. Тому питання правильного використання накопичувачів та входу за ними варто визначити особисте увагу.

bienair expl_10Очевидно, що в першу чергу необхідне бережно відноситься до інструментарію, уникаючи ударів, паденій та інших механічних зворотних дій, через, во-первих, пошкоджених таким чином накопичувачі вже не підлягають гарантійному ремонту, а, во-вторих, може бути порушена роботоздатність інструментів, і потребується дорогостоящее відновлення.

Другий важливий аспект - це правильний вхід. Швейцарський виробник високоякісних наконечників Bien Air розробив власні засоби для входу та обслуговування (Spraynet, Aquacare, Lubrifluid, Lubrimed), які обов'язково слід застосовувати відповідно до інструкції. Перше і одне з найголовніших правил експлуатації: наконечники необхідно прочищати та оцінювати в робочий день і кожні 20 хвилин інтенсивної роботи. Тож самое слід обов'язково робити перед автоклавуванням. Менш важливий момент - це використання якісних та відповідних борів при уникненні пошкоджень кангового механізму наконечника.

bienair expl_01

Перше і одне з найголовніших правил експлуатації: наконечники необхідно прочищати та оцінювати в робочий день і кожні 20 хвилин інтенсивної роботи. Тож самое слід обов'язково робити перед автоклавуванням. Менш важливий момент - це використання якісних та відповідних борів при уникненні пошкоджень кангового механізму наконечника.

bienair expl_02 bienair expl_03
bienair expl_05 bienair expl_04

Для чистки застосовується засібSpraynet – його необхідно розпорошити в хвостовику наконечника. Інструмент прочищений, якщо з голови наконечника вийти чистий спрей. Смазка здійснюється за допомогою засобів: Lubrimed для турбінних наконечників (вводиться за допомогою спеціального шприцу в головку турбіни); Lubrifluid для мікромоторних (прямих та угливих) та турбінних наконечників (розпилюється в хвостовику). При обробці наконечників слід уникати попадання смазок у щіточний мікромотор.

bienair expl_06 bienair expl_07

Особового уваги вимагають накопичувачі, у роботі з якими застосовується фізраствор. Іх слід очистити зразу після процедур за допомогою засобів Aquacare, а потім Spraynet й, звісно ж, післе цього змазати.

bienair expl_09 bienair expl_08

Якщо у вас возникнуть питання або зв’язок за вказівкою правильної експлуатації наконечників, зверніться до співробітників наших магазинів: менеджери та сервісні техніки обов’язково допоможуть вам. Також перед використанням інструментів обов'язково читайте інструкцію.

bienair expl_11

Продукція в нашому каталозі


 

 

^