Раді Вас вітати на оновленому сайті Групи Компаній «Медмаркет»!

Як залишатися достатнім робочим обладнанням Ajax?

Кожна людина, купуючи автомобіль, станок, промислове обладнання і т. п., розуміє, що для його нормальної та якісної роботи потрібні відповідні доглаяд та обслуговування. Точно так справа і з стоматологічними установами.

ajax1Причому процес входу для обладнання носить двосторонній характер - ми повинні брати участь і медичний персональний клінік, і сервісний інженер (технік). Сервісний інженер следить за технічним складанням елементів установок. Він слід періодично визивати для профілактичного осмотра обладнання та знешкодження м'яких невідпрацьованих речовин, заміни підвержених естетичному виходу деталей, резинових завантажень, навіть якщо установка зовнішня працює нормально. Також пацієнтам слід наносити візит стоматологу не менше одного разу в напівгоди просто для профілактичних осмотрів. Головна задача медперсоналу при уході за установами - це підтримка чистоти, проведення дезінфекційної обробки. Є наступні основні інструкції, для яких потрібно обов'язково слідкувати.

ajax2I. Система аспірації
Каждый раз после использования систем аспирации (слиноотсоса або пилесоса) слід промити шланги. Це робиться шляхом пропускання через шланги слабкого (слюноотсоса) та потужного (пилесоса) відсисачів дезинфікуючих засобів. На кожен шланг потрібно близько 200 мл. У конце робочого дня необхідно засудити цю процедуру, але вже з більшим об'ємом дезінфекції - по 1 л на один відсасиватель. Ежедневно потрібно промивати дезинфікуючим розчином та зовнішніми поверхнями шлангових аспіраційних систем.
Крім того, уходу вимагають колектори (фільтри) системної аспірації. Періодичність їх очистки залежить від інтенсивності роботи, але в будь-якому випадку, якщо не реже, коли раз у сутках. Щоб прочистити фільтр слюноотсоса та пилесоса на установці Ajax, слід об'єднати колектор з гідроблоки, віджав уживаючи його металеву скобу. Затем потрібно аккуратно закрити корпус колектора, витягнути з нього та використати відходи. Після цього колектор промивається теплою водою і встановлюється навпаки в гідроблоці.

ajax3II. Стоматологічний світильник
Очевидно, що для комфортної роботи лікаря, необхідно зробити очищення стоматологічного світильника. При цьому слід дотримуватися ряд правил:
- захисне переднє скло потрібно обробити 40% розчином спирту. Нельзя використовувати моючі та чистячі засоби;
- крайнє небажано очистити захисне скло світильника безпосередньо після роботи, потрібно дати йому відступити протягом 20-30 хвилин;
- розчин спірта наноситься на м'яку фланелеву тканину (безпосередньо на пристрій, щоб наносувати розчин запресовано!), після чого світильник потрібно протерети плавними круговими рухами.

III. Система чистой води
Охладжуючу жидкость (як правило, застосовується дистильована вода) у бутилках слід замінювати за мережею розходу, але не реже, як один раз у сутках. Для цього потрібно відключити подачу повітря під давленням за допомогою спеціального перемикача всередині гідроблоки, викрутити бутилку та змінити жидкость для охолодження. Установіть бутилку чистої води на місці, необхідно активізувати дані про сприятливий повітря. Не варто забувати продезінфікувати емкость для охолодження жидкості в конце кожного робочого дня. Кстати, здійснювати маніпуляції із системою чистої води на установках Ajax, достатньо просто завдяки легкосъемному кришку гідроблоки на магнітних держателях.
Примітний той факт, що стоматологічні установки Ajax AJ15 надають додаткові можливості для входу завдяки вбудованій системі дезінфекції внутрішніх комунікацій, що дозволяє забезпечувати знезаражування внутрішніх трубок подачі води шлангового модуля вороча. Для цього гідроблок встановлений додатковий бутилкой для дезінфекції та відповідними перемикачами. Два перемикача, розташовані в гідроблоці: один для подачі сжатого повітря в бутилку з дезинфектантом та другий для переключення між системою чистої води та системною дезінфекцією. Ще два тумблери знаходяться на корпусі гідроблоки: один відповідає за подачу зжатого повітря в бутилку з охолоджуючою жидкостью, вдруге дозволяє вибрати подачу води з бутилок або з міського водопроводу.
Щоб працювати система дезінфекції, перемикач подачі води встановлюється в положенні «З бутылок», а сжатий повітря повинен подаватися в окремі емкості.


Для проведення дезінфекції необхідно засудити наступні шаги:
- наповнення дезоратором бутилки для дезинфектанта та чистої води бутилку для охолодження жидкості;
- встановити перемикач вибору бутілок у положенні «Система дезінфекції»;
- зняти з модуля врача шланги і випустити їх конці в плевательницю або другу емкость;
- включити подачу води на інструменти з допомогою тумблера на педалі;
- нажать на диск педалі, активуючи подачу спрею на інструменти - за допомогою трубки буде діяти дезінфікуючий розчин, який сприяє їх виведенню;
- щоб вимити дезінфектант з водяних трубок, потрібно перемістити перемикач вибору бутілок у положення «Система чистої води» та надати на диск педалі для подачі води по трубках;
- після маніпуляцій необхідно вернути шланговий модуль лікаря на свої місця.

IV. Маслозбірник, система зливу
При нормальному використанні необхідно здійснювати обслуговування маслозбірника один раз в тиждень. При додаткових навантаженнях - чаще.
У конце кожного робочого дня слід промивати сліпові комунікації плевательниці, щоб видалити засорення із слівного шлангу. Якщо не здійснювати прочистку регулярно, мусор може накапливаться і знизити пропускну здатність сливи плевательниці. Щоб проминути сліпучі комунікації, потрібно кілька разів випустити омивання плевательниць таким чином, щоб вода поступала в зображення протягом 60 секунд. Для збільшення потоку та досягнення більшого ефекту піднімайте кресло.

ajax2Таким чином, правильно та своєчасно обслуговуючи стоматологічну установку, ви продовжуєте термін її експлуатації, залишаєтесь достатніми і якісно надаєте послуги пацієнтам.

Продукція в нашому каталозі