Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Panasil initial contact X-light. Практичне застосування оттискного матеріалу

Розроблений компанією Kettenbach матеріал Panasil® binetics putty був першим базисним А-силіконом для виконання первинного відбитка, який не потрібно змішувати вручну - він по дається з диспенсера Plug & Press® і відразу готовий до застосування. Завдання дослідницького відділу Kettenbach при розробці Panasil® initial contact X-light полягала в узгодженні властивостей коригуючого матеріалу і специфічних вимог, які пред'являються до відбиткових матеріалів для коронок і мостів. В результаті був створений коригуючий матеріал, який завдяки своїм гідрофільним властивостям не тільки забезпечує ідеальне затікання на вологі поверхні на етапі внесення, але і зберігає цю властивість протягом усього робочого етапу. В результаті стає можливим отримувати прецизійні відбитки навіть на вологих поверхнях. Для отримання точних відбитків матеріал, з одного боку, повинен володіти низькою в'язкістю, щоб забезпечити затікання в важкодоступні ділянки і, отже, точно відтворити всі деталі. З іншого боку, він повинен бути досить в'язким для того, щоб слизова не витиснув його з ясенної борозни після внесення в область навколо отпрепарированной кукси, так як межа препарування досить часто розташовується під яснами. Тому, в ідеалі коригуючий матеріал повинен об'єднувати в собі 2 властивості - бути тиксотропним, щоб не стікати з зуба, і одночасно досить текучим, щоб затікати в борозну і досягати кордону препарування. Саме цими властивостями володіє розроблений фірмою Kettenbach оттискная матеріал Panasil® initial contact Xlight. Також він має фіолетовий колір - ідеальний для впевненого контролю від тис ка. Контраст між світлим жовтим кольором базисного шару і темним фіолетовим кольором коригуючого шару забезпечує від особисті можливості контролю після отримання відбитка.

Матеріал поставляється в подвійних пакетах-картриджах для пістолета-диспенсера - він легко і безпечно подається за допомогою змішую щей насадки. Се годні кожен лікар-стоматолог знайомий з цією технікою, що забезпечує добре відтворений результат, так як співвідношення змішуються матеріалів гарантовано оптимально, а матеріал наноситься безпосередньо після змішування. Оскільки загальний робочий час і остаточна твердість ідеально узгоджені, досягається оптимальне зчеплення між базисним і коригувальних шарами відбитка. Завдяки своєму контрастному кольору Panasil initial contact X-light ідеальний при візуальної перевірки при Пасівка вкладок, коронок і мостів, так як дозволяє легко помітити будь-які неточності. У цих випадках його можна наносити за допомогою змішує і інтраоральної насадки безпосередньо в порожнину під вкладку або всередину коронки. На серії фотографій (рис. 1-30) наведено клінічний випадок, який демонструє техніку застосування Panasil initial contact X-light на різних етапах ортопедичного лікування.Висновок

Panasil initial contact X-light від фірми Kettenbach є матеріалом, ідеально відповідним Panasil® binetics putty, який підходить для зняття одне моментних відбитків у всіх ситуаціях при виготовленні коронок і мостів. Однак для зняття однофазних відбитків необхідно застосовувати Panasil® initial contact light, що забезпечує таку ж точність відтворення деталей. Таким чином, завдяки поєднанню позитивних властивостей Panasil® initial contact X-light бути рекомендований для застосування згідно з його спектру показань.

 

Автор:
Matthias J. Roggendorf,
лікар-стоматолог ортопед (Німеччина)

 

Матеріал наданий компанією Kettenbach: www.kettenbach.com

Продукція Kettenbach в нашому каталозі