Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Planmeca. Вірне рішення у складних ситуаціях

Олександр Шеремет – успішний підприємець, співвласник та головний лікар клініки KLINIK IM ZENTRUM, розташованої на півдні України, у місті Одеса.

Представник нового покоління стоматологів Олександр Шеремет досяг успіху в результаті послідовності відповідальних рішень, які доводилося приймати в дуже складні моменти.

У 2014 році через військові дії на сході України Олександр з матір'ю Інною Шеремет був змушений переїхати зі сходу на південь України, до Одеси. Для сім'ї це було першим складним рішенням. Не менш складно було ухвалити рішення інвестувати всі наявні кошти в організацію стоматологічної практики у новій локації.

Інна Шеремет, стоматолог-терапевт, розпочала свою практику з оренди однієї стоматологічної установки.

Потім, розповідає Інна, з'явилися однодумці, і ми вирішили запропонувати стоматологію європейського рівня, з найкращим обладнанням, з новітніми технологіями, з найкращими лікарями та чесним ставленням до справи. Ми мріяли про таку стоматологію, де професіоналізм доповнений співчуттям та турботою про пацієнтів. Так починалася історія KLINIK IM ZENTRUM. Ми хотіли забезпечити нашим пацієнтам найвищий рівень стоматологічної допомоги за умов максимального комфорту.

І це блискуче вдалось! Кількість пацієнтів зростала та клініка розвивалася.

Через кілька років успішної практики, настав час прийняти ще одне складне рішення – змінити локацію, орендувати велику клініку і, можливо, втратити частину пацієнтів. Нові інвестиції, постійне реінвестування…

Незабаром на допомогу прийшов син Олександр, який закінчив стоматологічний факультет та паралельно отримував бізнес-освіту. Залучення нових маркетингових каналів, реклама у соціальних мережах ефективно залучали нових пацієнтів. Актуальними стали питання впізнаваності бренду, позиціонування та іміджу клініки.

Одним із елементів підвищення статусу клініки стало залучення обладнання преміальних брендів. Дизайн, функціональність та відмінний імідж бренду Planmeca, визначили вибір!

Важливу роль у виборі обладнання для клініки також відіграв дилер Planmeca в Україні. Група компаній Медмаркет – це мережа торгових центрів для стоматологів у всіх великих містах України. Невід’ємною частиною компанії є служба сервісного обслуговування стоматологічного обладнання «Медмаркет Сервіс». Кваліфікація сервісних інженерів підтримується на необхідному рівні завдяки відмінно налагодженому навчанню на базі Planmeca в Гельсінкі.

Олександр Одиница – власник та керівник групи компанії Медмаркет, цінує насамперед клієнтів компанії. Співпраця Медмаркет з Planmeca розпочалася у 2002 році. «Welcome to Planmeca family» – перше, що почув Олександр Одиница під час знайомства із засновником Planmeca, Хейкі Кьостіла в офісі в Гельсінкі. «Клієнти як сім'я» – цей збіг цінностей став основою плідної співпраці та багаторічної дружби!

Спільні зустрічі – частина життя будь-якої родини. «Медмаркет збирає друзів» - це регулярні івенти, які проводять компанія. Вони стали важливими подіями в житті клієнтів компанії та української стоматологічної спільноти.

Зустріч у 2021 році була запланована на борту середземноморського круїзного лайнера. Підготовка тривала кілька років та вимагала серйозного логістичного планування. Пандемія вірусу СOVID 19 поставила під загрозу проведення всіх заходів та реалізацію планів. Терміни закінчення карантинів та інших обмежень, викликаних пандемією, були зрозумілі. З цієї причини було заздалегідь скасовано багато різних бізнес-форумів, міжнародних виставок та конференцій.

Олександр Одиница також мав прийняти не просте рішення. Незважаючи на можливі фінансові ризики, він вирішив продовжити підготовку до зустрічі. Вдача посміхнулась рішучому бізнесмену і круїз «Медмаркет Груп збирає друзів 2021» успішно відбувся. Міжнародні обмеження на переміщення та проведення масових заходів були значно ослаблені якраз перед проведенням заходу.

Почесним гостем зустрічі, звичайно ж, був пан Хейкі Кьостіла. Олександр Шеремет скористався можливістю презентувати свій бізнес-проект реновації клініки на неформальній зустрічі президенту компанії Planmeca, керівнику та менеджерам групи компаній Медмаркет. Амбітний, але реальний план знайшов підтримку в усіх учасників!

Сторони розпочали реалізацію своїх частин спільних домовленостей. У лютому 2022 року в Україні почалася війна, яка загрожувала перерости у 3-тю світову... Безліч громадян України залишали країну. Безліч підприємств призупиняли чи завершували свою діяльність.

Чергове важке рішення належало прийняти і Олександру Шеремету – ризикнути інвестувати в умовах воєнного стану або зупинитися. Проаналізувавши ситуацію, Олександр вирішив продовжити роботу клініки та її реновацію із невеликими змінами.

Одна з серйозних проблем, яку треба було вирішити, мала технічний характер. Обмежена площа приміщення. Проблема характерна для клінік, що розташовані в історичному центрі європейських міст. Унікальна компактна конструкція стоматологічних установок Planmeca значно полегшувала завдання!

Маючи значний досвід проектування клінік, фахівці Медмаркету створили проект, що відповідає всім вимогам. Спільними зусиллями будівельників, інженерів та медичних техніків точилася боротьба за кожен сантиметр.

Результат Ви можете побачити на фото. Прекрасна клініка працює та радує власників, співробітників та пацієнтів. Незважаючи на складнощі під час воєнного стану, клініка безкоштовно проводить лікування військовослужбовців.

Безліч складних рішень у непрості часи привели до успішного результату завдяки людям, бренду, родині Planmeca.


Приєднуйтесь!