Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Пройшла перша в Україні презентація інноваційних технологій Renfert

Компанія Renfert з 1925 року займається розробкою інтелектуальних рішень і надійного сервісу для обладнання і продуктів, прагне полегшити працю зубних техніків і стоматологів, забезпечити оптимальний робочий процес.

25 травня вперше на території України в Навчальному центрі "Медтехніка" в Києві: пр. Перемоги 9/47, пройшла презентація і демонстрація - інноваційного стоматологічного Відеомікроскопи з 3D-монітором, для перегляду EASY view 3D компанії «Renfert», і системи для свердління отворів під штифти AUTO spin.

 

Презентацію провів керівник відділу продажів по Східній Європі компанії Renfert Frank Dietzmann і асистент відділу продажів Jana Makogoncuk.

 

Інноваційний стоматологічний Відеомікроскопи з 3D-монітором, для перегляду EASY view 3D

Призначений для щоденної роботи та контролю якості, а також для навчальних цілей і документації.

Переваги даного мікроскопа полягають у тому, що він дозволяє ергономічно працювати зубному техніку, і стоматолога при перегляді об'єкта на моніторі. Монітор Full-HD 3D із спеціальними окулярами 3D забезпечує чітке відтворення зображення, відмінний огляд об'єктів завдяки денного світла з використанням світлодіодних ламп (5.000 кельвін). Також відтворення зображення може здійснюватися за допомогою 4 різних режимів об'єкта, оптимізоване для різних матеріалів таких як метал, кераміка, гіпс і спеціальний режим. Точна, надійна і контрольована робота зі збільшенням 15x або 20x дозволяє здійснювати максимально точний контроль за якістю як підготовки моделі так і продукції, що виготовляється роботи. Такий мікроскоп дозволить підняти якість виготовлених робіт на новий рівень. В ході демонстрації була проведена практична демонстрація з можливістю кожного учасника особисто попрацювати з такою цікавою і головне корисною новинкою.

Ми б рекомендували його в першу чергу всім CAD / CAM центрам, які дійсно хочуть робити роботи дуже високого рівня! І природно всім зубним технікам та стоматологам, які висувають високі вимоги до своїх робіт.

Система для свердління отворів під штифти AUTO spin.

Прилад для свердління отворів під штифти AUTO spin дозволяє виготовити точні робочі моделі з пластмасовими базисними пластинами, він сумісний з іншими системами для виготовлення моделей, наприклад, Giroform® або Zeiser®.

Переваги даної системи економія часу і витрат завдяки меншій кількості використовуваного стоматологічного гіпсу.

Надійне розміщення та вирівнювання в особливо складних ситуаціях зі зліпком з допомогою інноваційного контролера Renfert Level Controller. Також є можливість регулювання висоти свердління.

Ця система допоможе всім зубних техніків заощадити час і матеріали, а також підвищити якість виготовлених робіт.

Продукція Renfert в нашому каталозі