Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Революційний пристрій, без якого ваша хірургія не зможе обійтися.

Стерилізатор Multisteril Fast. Інтегрована система швидкої підготовки до стерилізації стоматологічних і медичних інструментів!

Кілька років тому фірма Tecno-Gaz зробила революцію в процесі стерилізації, розробивши багатофункціональну систему Multisteril. Завдяки Multisteril Tecno-Gaz довів свою здатність відчувати потреби сектора в якому він був лідером протягом багатьох років. Сьогодні ми раді представити Multisteril Fast систему, яка зробила революцію і спростила стерилізаційний процес, перетворивши його з ручного в повністю автоматичний.

 

Multisteril Fast розвивається завдяки застосуванню нових технологій забезпечують 50% -ве скорочення часу обробки (статична дезінфекція, термічна дезінфекція, ультразвукове очищення, промивання, сушіння) до 20 хвилин.


Multisteril Fast - це технологія і інновації.
Tecno-Gaz першими в світі розробили цей незвичайний пристрій і сьогодні першими перетворили його в найшвидшу, безпечну і якісно кращу систему. Система Multisteril була протестована для отримання максимальної ефективності при дезінфекції та очищенні. Цей результат може бути досягнутий з використанням Multisteril CD рідкого дезинфікуючого засобу, який є невід'ємною частиною продукту і єдиним рідким дезинфікуючим засобом, спеціально протестованим для цього обладнання. Використання інших рідких дезінфекційних засобів не гарантує високий рівень зниження бактеріального навантаження.

 

Multisteril Fast вимагає тільки підключення до електромережі та водопостачання. Пристрій вже оснащено спеціальним вбудованим контейнером для рідкого дезинфікуючого засобу, яке автоматично дозується пристроєм (при концентрації 1%). Multisteril Fast поставляється в комплекті з приладдям:

-Кошик для інструментів з нержавіючої сталі

Сталевий стакан для борів та інших дрібних інструментів

-З'єднуючи трубки

-Фільтри для басейну

 

Об `єм. 9-ти літровий контейнер, в якому можна висушити до 5 кг інструментів.

Монтаж. Пристрій дуже простий в установці. Вода підключається також легко, як і в звичайній пральній машинці. Злив можливий в контейнер або в дренажну систему.

Габарити. Прилад компактний і легко розміститься в будь-якому кабінеті - 41 x 41 x 45 см.

Налаштування. Кожен елемент роботи пристрою може бути адаптований до ваших потреб - час роботи мийки, час висихання або час прогріву. Стандартний робочий цикл займає 35 хвилин.

Споживання потужності. Апарату потрібно лише 650 Вт і 12 л води на робочий цикл, тобто менше, ніж будь-якого іншого продукту на ринку.