Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Система синіх світлодіодів (UV LED) в мікромоторами DENSIM

У завдання даного огляду входить ознайомлення з використанням системи синього світла (UV LED) в мікромоторами DENSIM для стоматологічного застосування. Використання УФ-світла в сучасній стоматології згадується в спеціалізованій літературі з 2010 року. УФ-світло типу УФА (320-400 нм) має оптимальну «стоматологічну» инициирующую довжину хвилі в межах 385-395 нм. Для даного тексту була використана інформація з клінічного дослідження, проведеного Катериною Лосада (Швейцарія, неопублікований клінічне дослідження), і спеціалізованої публікації «The use of ultraviolet LED illumination for composite resin removal: ап in vitro study» (Bush МА, Hermanson AS, Yetto RJ , et al. 2010).

Тестування і оцінка

Мікромотор з джерелом УФ-випромінювання використовувався при лікуванні пацієнтів в різних клінічних ситуаціях - при видаленні старої композитної пломби, під час перевірки стану поверхні зубів після видалення ортодонтичних апаратів, для діагностики карієсу зубів під час препарування, при фінішній обробці / полірування композитних реставрацій, а також під час їх післяопераційного контролю.

Як це діє?

Спектр ультрафіолетового світла використовується для ініціації флуоресценції в деяких смолах. В результаті такого впливу композит емітує енергію у видимому спектрі, достатню для того, щоб з'явилася синьо-сіра флуоресценція. За результатами випробувального тесту синіх світлодіодів в клінічній практиці можна констатувати, що використання УФ-випромінювання може являти собою корисний метод для встановлення наявності естетичних композитних матеріалів, які погано визначаються неозброєним оком. При використанні УФ-світла достовірно визначалася флуоресценція тестованих композитів, кордони реставрацій були чітко видні, надлишковий матеріал в контактних зонах і наявність залишків композиту при видаленні старих реставрацій також добре розпізнавалися. Чітка диференціація дентину і емалі під час лікування карієсу зубів і видалення композиту є ще однією перевагою даного методу.

Застосування в стоматології

При видаленні старої композитної реставрації і, перш за все, при виявленні, чи була ця реставрація повністю вилучена при препаруванні,
• Під час перевірки поверхні зубів після зняття ортодонтичних апаратів,
• Унікальний інструмент для виявлення карієсу зубів під час препарування (точність визначення залежить від глибини порожнини і візуальної доступності операційного поля),
• При фінішній обробці і поліровці композитних реставрацій, більш легке усунення надлишків фіксують матеріалів,
• Післяопераційний контроль кордонів композитних реставрацій.


 

висновок

Застосування в стоматологічній практиці мікромоторів з вбудованим УФ синім світлодіодом дає безліч переваг. В даний час чітка ідентифікація каріозної тканини і її повне видалення вважається дуже важливим в концепції мінімальної інвазії. Крім того, в тих випадках, коли композитна реставрація має правильний естетичний відтінок і грамотно виконана, її наявність важко визначити неозброєним оком і її заміна може становити певну складність. В даний час безліч композитних матеріалів починає флуоресцировать під впливом УФ-випромінювання, що може допомогти стоматолога при ідентифікації кордонів композитних реставрацій. Це ефективний, швидкий і мінімально інвазивний метод. Що важливо, застосування даної технології цілком доступно за ціною для клінік будь-якого рівня. Мікромотор з вбудованим синім світлодіодом - це корисний інструмент, яким знайдеться безліч застосувань в щоденній стоматологічній практиці.

Джерело: 000 «DIPLOMAT DENTAL»

Продукція Diplomat в нашому каталозі


 

 

^