Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Мастила High Tech Aerosol. Оптимальне рішення для ваших наконечників.

HIGH TECH AEROSOL - це лінійка аерозолів, вироблена за технологією «HTA MUNICH GmbH» на території України, продукти, якої об'єднують в собі, класичні та новітні розробки, стаючи невід'ємною частиною життя стоматологів.

SYNTHETIC DENTAL ÖL – МАСТИЛО-СПРЕЙ ДЛЯ ТУРБІН І МІКРОМОТОРІВ 
Ефективно очищає і змащує всі види високошвидкісних турбінних та мікромоторні наконечників.
Мастило-спрей спеціально розроблена для очищення й змащення високошвидкісних турбінних та мікромоторні наконечників всіх типів. Продукт не містить мінеральних масел, нейтральний по відношенню до стандартних ущільнювачів і лаків, стабільний до оксидації і відрізняється екстремально довгим терміном служби. Мастильні матеріали відповідають сучасним вимогам з охорони здоров'я у фармацевтичній промисловості, не містять речовин здатних викликати алергічні реакції. Спеціально розроблена мастило забезпечує надійний захист від зносу, корозії і стабільність до високих навантажень. При регулярному застосуванні продовжує термін служби наконечника.

MINERAL DENTAL ÖL -  БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНЕ МАСТИЛО-СПРЕЙ
Ефективно очищає і змащує всі види механічних, кутових і турбінних наконечників.
Мастило-спрей спеціально розроблена для очищення й змащення механічних, кутових і турбінних наконечників всіх типів. Продукт має нейтральний запах і колір, відштовхує воду, захищає від корозії, не містить смоли і кислоти, ефективно розчиняє забруднення, має високу ступінь проникнення. У базовому складі містить медичне біле масло. Мастильні матеріали відповідають актуальним вимогам з охорони здоров'я у фармацевтичній промисловості. При регулярному застосуванні продовжує термін служби наконечника.


DENTAL ECÖ CLEANER -  ОЧИСНИК БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ
Ефективно очищає і готує до мастилі всі види стоматологічних наконечників.
Універсальний, екологічно нешкідливий очищувач. Ефективно усуває залишки масла, мастила і масляний нагар. Продукт, виготовлений на базі вуглеводнів парафінового ряду, з сильним розчинюючим ефектом і очисної здатністю. На відміну від розчинників, що містять аліфатичні вуглеводні, і галогенопроїзводниє вуглеводні не викликає руйнування або деформацію еластомерів і полімерних матеріалів. УВАГА: інструменти, оброблені всередині DENTAL ECÖ CLEANER, повинні бути змащені перед стерилізацією, зберіганням і використанням.

ХАРЧОВІ ДОПУСКИ
NSF H1: фізіологічно безпечні матеріали, що застосовуються для обслуговування обладнання харчової та фармацевтичної галузей.
Hergestellt in Deutschlan Abgepackt in der Ukraine: продукти вироблені в Німеччині та розфасовані для України за стандартами НТА MUNICH GmbH.
Koscher: позначення для продуктів, які по ізраїльському приписом про прийом їжі вважаються чистими, дозволеними.
Halal: позначення для продуктів, які відповідають мусульманським приписами halal.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

ОЧИЩЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ DENTAL ECÖ CLEANER
Перед застосуванням балон струсити 3 - 5 сек. Тримайте інструмент лицевою стороною вниз і захищайте наконечник абсорбуючій тканиною. Вставити насадку-розпилювач в сполучну частину наконечника і розпорошувати 1 - 2 сек., Включити інструмент на 10 - 15 сек. У разі виходу з інструменту очищувача з домішками, повторити процес. *

ЗМАЩЕННЯ наконечники ЗА ДОПОМОГОЮ ЗАСОБІВ HTA DENTAL ÖL
Струсіть балон із засобом DENTAL ÖL перед застосуванням 3-5 секунд. Вставите насадку-розпилювач в сполучну частину стоматологічного наконечника. Натисніть кнопку-активатор і розпилюйте засіб DENTAL ÖL 1-2 секунди. Увімкніть інструмент на 10-15 секунд, яка виступила мастило видаліть з поверхні. У разі виходу з наконечника кошти з домішками, повторювати процес до виходу чистої мастила. *

* Експлуатація стоматологічних наконечників відповідно до норм, зазначеними в інструкції виробника, а також в поєднанні з використанням якісного очищувача і надійної змащення - це запорука бездоганного функціонування і тривалого терміну служби стоматологічного інструменту, що обертається.

Продукція в нашому каталозі