Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Точна реєстрація прикусу на найвищому рівні! Futar - чарівність досконалості.

Futar® присутністю на стоматологічному ринку ось вже більше 20 років ... і 17 з них є визнаним лідером.

Матеріали для реєстрації прикусу сімейства Futar® завоювали на світовому ринку славу високоякісних і високотехнологічних стоматологічних продуктів. Futar® безперервно зберігає за собою лідерство в сегменті матеріалів для реєстрації прикусу (згідно GfK в Німеччині). Але це далеко не всі досягнення Futar. Наприклад, в США, де все більше визнання знаходить якісна стоматологічна продукція «made in Germany», матеріал Futar® за результатами тестування The Dental Advisor отримав 4 1/2 зірки. Даний факт переконливо підтверджує чудову якість Futar®. Чіткий акцент на перевагах для користувачів, незмінно високу якість продукції, постійний розвиток і інтеграція інновацій - саме ці фактори дозволяють стати лідером ринку. І залишатися їм довгі роки ...

 

Реєстрація прикусу в стоматологічній клініці

Реєстрація прикусу - один з найбільш критичних аспектів при виконанні реставрації. Реєстрації прикусу відводиться ключова роль в забезпеченні функціональності і естетики. При цьому отриманий в роті пацієнта прікусних шаблон дозволяє відтворити анатомічне розташування верхньої і нижньої щелепи по відношенню один до одного в артикуляторі, так щоб обидві виготовлені гіпсові моделі відповідали коректної позиції. Відомо, що неправильний прикус може призводити до далекосяжних наслідків у вигляді функціональних порушень, наприклад, мігрені, болів в спині, проблем в шийному відділі.

Вимоги до матеріалу

Матеріал, який використовується для реєстрації прикусу, повинен бути простий у використанні, щоб його можна було використовувати в роті пацієнта без будь-яких обмежень. Пружних областей слід уникати, щоб забезпечити максимально можливу точність при розташуванні моделей по відношенню один до одного. Матеріал повинен забезпечити можливість контролю коректної ситуації з прикусом в роті пацієнта і на артикуляторе. При виконанні маніпуляцій і при транспортуванні висока міцність прікусних шаблону є перевагою, що дозволяє уникнути дефектів і зсувів.

Альтернативи?

В даний час в деяких клініках для реєстрації прикусу все ще використовуються віск, матеріали для першого шару (Putty) і C-силікони, які здебільшого не в змозі відповідати зазначеним вище вимогам. Властивості воску, наприклад, дуже сильно залежать від температури, а в затверділому стані матеріал занадто крихкий, що призводить до проблем як при вилученні з ротової порожнини, так і при транспортуванні. Матеріали Putty не володіють достатньою плинністю, щоб оптимально проникати у відповідні області зуба, крім цього у них немає необхідної кінцевої твердості, щоб виключити пружний ефект гіпсових моделей. C-силікони зважаючи на свій хімічного складу не володіють достатньою здатністю повертатися в початковий стан, що дозволяє забезпечити точне відтворення анатомічної ситуації. Оптимальний вибір щодо матеріалів для реєстрації прикусу в сучасній клініці - це адитивні силікони (A-силікони) з їх особливо високою кінцевою твердістю, що забезпечують простоту маніпуляцій з коротким часом перебування в роті і комфортним робочим часом.

 

переваги Futar

Поза завісісмості від вимог, що диктуються конкретної клінічної ситуацією, будь то висока або особливо висока кінцева твердість, дуже короткий або дуже тривалий робочий час або навіть сканований матеріал - у всіх випадках стоматолог отримає незмінно високу якість продукції для точної і комфортної роботи.

Продукція Kettenbach в нашому каталозі