Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Посмішка, якою хочеться поділитися

Рішення для високоестетичних реставрацій

Бездоганна усмішка пацієнта - візитна картка доктора!

Пацієнтам подобається, коли реставрація виглядає естетично, а її поверхня ідеально гладка. Але на створення ідеальної поверхні і натурального блиску часом потрібно витратити так багато Вашого цінного часу. Що ж Ви надасте перевагу: пожертвувати естетикою або часом? На щастя, дні времязатратних високоестетичних реставрацій залишилися в минулому. Процедурне рішення 3М вразить Вас своєю простотою. І не дивуйтеся, якщо Ваша робота буде віддана широкого розголосу - гарна посмішка коштує того, щоб нею поділитися!

Правда в тому, що саме композитний матеріал грає ключову роль в досягненні ідеального результату. Ви можете витратити величезну кількість часу на полірування більшості композитів, щоб досягти хоча б первинного блиску, який все одно буде тримаються недовго. Або Ви можете створити посмішку, від якої пацієнт буде в захваті, використовуючи процедурне рішення 3М для високоестетичних реставрацій. Унікальна запатентована технологія нанонаповнювача FiltekTM Ultimate забезпечує легку полірування реставрації та її тривалий блиск. Крім того, нанотехнологія забезпечує композиту надзвичайну міцність - використовуйте його для будь-якої групи зубів і будь-якого класу реставрацій. Погодьтеся, адже зручно, коли один реставраційний матеріал здатний на все!

Швидко. Ефективно. Передбачувано.

Продукція компанії 3М завжди була зразком якості, функціональності та простоти у використанні. Рішення 3М для високоестетичних реставрацій дозволить Вам досягти оптимального результату, докладаючи мінімум зусиль. Використовуючи запропоновані продукти, які вже зарекомендували себе на практиці, в одній процедурі Ви економите час і зусилля, не сумніваючись в результаті.

Не всі універсальні адгезіви однакові. З адгезивом Single Bond Universal Ви отримуєте надійний результат, не обмежуючи себе! Всі техніки протруювання, всі поверхні, прямі і не прямі реставрації - все це в одному флаконі!

Ви обов'язково оціните:
- простоту роботи: один крок, один шар, нанесення протягом 35 секунд;

- відсутність для поста чутливості;
- ефективний і прогнозований результат при будь-якій техніці протруювання;
- стійку адгезію до вологого і практично сухому дентину;
- бездоганний маргінальний інтерфейс естетичних реставрацій;
- можливість подвійної полімеризації (з активатором Single Bond Universal DCA);
- зручність упаковки: унідози і флакон з відкидною кришкою для роботи однією рукою.

Естетичний вигляд реставрації залежить не тільки від правильно підібраного відтінку композиту, змодельованої форми, але і від блиску, досягнутого на етапі фінішної обробки і полірування.

З полировальной системою Sof-LexTM Diamond процес досягнення дзеркального блиску реставрації став швидким і простим! Тепер Ви можете проводити фінішну обробку та полірування реставрацій як фронтальних, так і бічних зубів одним універсальним інструментом. Позбавтеся від необхідності перебирати численні чашечки, диски і щіточки! Спіральні диски Sof-LexTM легко адаптується до нерівних, опуклим і увігнутим поверхнях.

Не дивлячись на те, що FiltelTM Ultimate відомий своїм широким асортиментом відтінків і опаковий, більшість одноколірних реставрацій створюється одним з 8 відтінків тіла (body):

Продукція в нашому каталозі