Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Чи важлива вага в медичних рукавичках?

Протягом майже 30 років Фірма «Укр-Медмаркет» пропонує на стоматологічному ринку України великий асортимент продукції, що відповідає високим стандартам якості і очікуванням стоматологів та зубних техніків.
У тому числі це стосується рукавичок, представлених в нашій мережі магазинів «Медтехніка». Підбираючи асортимент рукавичок Medicom, «Укр-Медмаркет» виходить з потреб наших клієнтів і сфери їх застосування. Пропоновані нами рукавички є високоякісними, комфортними у використанні, міцними до розривів та проколів. Їх щільність оптимально підходить для робіт в першу чергу в стоматологічній сфері, і також захоплюють всі сфери медицини і косметології.

Нітрилові рукавички виготовляються з синтетичного каучуку, який не є натуральним і не містить протеїн. Вони забезпечують чудову чутливість, прилягання до руки, комфорт та еластичність. Вони стійкі до широкого спектру хімічних речовин, розчинників, масел, мастильних речовин і пропонують кращу зносостійкість, високу тактильну чутливість і чудові властивості щодо міцності на розрив і прокол.
Особливо, це стосується чорних нітрилових рукавичок, щільність яких 5 грам, що ідеально підходить для робіт стоматологів та зубних техніків.
Вони ідеальні для захисту від поширених ризиків, які потребують комбінації зносостійкості і стійкості. Текстуровані пальці рукавичок допомагають надійно утримати предмети у вологому і сухому середовищі.

Як бути впевненим, що ви вибираєте правильні рукавички для своїх завдань?
Коли ми купуємо одноразові нітрилові рукавички, то для розуміння щільності і товщини рукавички найчастіше ми користуємося вагою (вага однієї рукавички).
Але, наприклад, в США, які є одним з головних ринків одноразових рукавичок в світі і які мають величезний вплив на стандарти виробництва і класифікацію, медичні рукавички мають градацію не за вагою, а по своїй товщині в міліметрах, точніше в Мілах.
Міл (англ. Mil, скор. Від mille - тисячна частка) - одиниця виміру відстані в англійській системі заходів.

1 міл = 1⁄1000 дюйма = 0,0254 мм = 25,4 мікрометра

Однак, як показала світова практика, дана система вимірювань не універсальна щодо одноразових рукавичок в силу того, що товщина рукавички варіюється на пальцях, долоні, тильній стороні, манжеті. Навіть за умови, що виробник має намір зробити рукавичку з єдиною товщиною всій поверхні, товщина матеріалу на кінчиках пальців все одно буде вище, ніж на манжеті в силу існуючого технологічного процесу і гравітаційного тяжіння нашої планети.
До того ж товщина в міліметрах змінюється і в залежності від того яким боком рукавичка надіта на руку, і яка сторона зараз виступає як долоня. Так яка ж система вимірювання більш правильна, вірна і надійна з точки зору споживача? Все частіше, навіть готуючи товар для продажу, в США виробники починають маркувати свої вироби з характеристикою за вагою, ніж по товщині в міліметрах. Використання вагових характеристик у грамах дозволяє обійти гострі кути, які виникають з варіюванням товщини рукавички.
У чому ж різниця і як пов'язати між собою те, що неможливо пов'язати - товщину і вагу, міліметри і грами? Основне завдання рукавичок - забезпечувати бар'єрний захист між руками і зовнішнім середовищем. Введення вагової класифікації рукавичок зіграло позитивну роль в стандартизації виробничої сфери. А як же бути споживачеві?Споживачеві теж стало легше. Раніше стандартними рукавичками вважалися рукавички товщиною 3 міла, а щільні рукавички зазвичай були на 4-5 мілий і вище, але потрібно було дивитися в табличці товщину на пальці, долоні, манжеті. Зараз з же з допустимою варіативністю в 0,3 грама в ту чи іншу сторону вагова класифікація дає чітке поняття що за рукавичку ви купуєте. Нижче ви бачите таблицю, яка наочно показує, наскільки вимір в грамах точніше, ніж в Мілах щодо рукавичок. Якщо можна так висловитися, вимір в Мілах занадто усереднює і узагальнює особливості кожної рукавички і створює додаткові перешкоди для прозорості в питаннях якості рукавичок.

Приклад перекладу грам в мил і назад

Матеріал

Вага в грамах

Товщина в mil

Латекс

5,9

4 mil

Латекс

5,5

4 mil

Латекс

5,2

4 mil

Латекс

5,0

4 mil

Матеріал

Вага в грамах

Товщина в mil

Нітрил

6,0

6 mil

Нітрил

5,0

4 mil

Нітрил

4,5

4 mil

Нітрил

4,0

4 mil

Нітрил

3,5

3 mil

Нітрил

3,2

3 mil

Нітрил

2,8

2 mil

ПРОДУКЦІЯ MEDICOM В НАШОМУ КАТАЛОЗІ


 

 

^