Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Важливість застосування якісних мікроапплікаторов в стоматологічній практиці

В даний час на стоматологічному ринку представлена велика кількість мікроапплікаторов різних виробників. На жаль, далеко не всі аплікатори відповідають вимогам безпеки і в повній мірі виконують своє призначення.

Іноді стоматологи вважають, що мікроапплікатор - це малозначний допоміжний продукт і, тому, не надають особливого значення якості цього товару при його виборі. Проте, неякісний мікроапплікатор може не тільки значно збільшити ваші витрати на дорогі стоматологічні матеріали, які будуть наноситися при аплікації, а й загрожувати якості лікування. Використовуючи мікроапплікатор, доктор прагнути вирішити два основні завдання: по-перше - нанесення матеріалів за допомогою мікроапплікатора більш зручно і швидко; по-друге - якісний мікроапплікатор не абсорбується в себе матеріал (рідина), а просто утримує його, "віддаючи" повністю при аплікації, що в значній мірі дозволяє економно використовувати наноситься матеріал (наприклад адгезив). У неякісних дешевих аплікатори використовуються волокна, які абсорбують (поглинають) в себе рідини (в цьому випадку спочатку 

відбувається "насичення" волокон аплікатора наноситься матеріалом, а аплікація стає можлива тільки при додатковому використанні матеріалу, коли волокна мікроапплікатора вже повністю ввібрали в себе наноситься матеріал і можуть віддавати його "надлишки" - при цьому витрата дорогих матеріалів збільшується в 2-3 рази і, крім того, відбувається нерівномірний розподіл матеріалу по поверхні нанесення, так як в даному випадку здійснюється не аплікація матеріалу, а відбувається свого роду процес "віджимання" надлишків матеріалу, абсорбованих волокнами аплікатора. При цьому стає досить складним нанесення матеріалу рівномірним і тонким шаром, що, по-перше, може вплинути на якість подальшого лікування (наприклад, при аплікації адгезиву, коли потрібно нанесення рівномірного тонкого шару), по-друге, знову відбувається збільшення витрати матеріалу, що наноситься. Як результат - прагнучи заощадити на упаковці мікроапплікаторов- доктор може понести додаткові витрати в 20-50 разів більше (збільшення витрати матеріалу при аплікації неякісним мікроапплікатором може скласти від 30 до 60% !!! - до 60% матеріалу стоматолог просто викине "в сміття" разом з аплікатором, волокна якого абсорбували в себе наноситься при аплікації матеріал ...)

Крім того, дуже важливою характеристикою аплікатора є стійкість волокон до агресивних рідин, здатним руйнувати волокна аплікатора (наприклад спирт і ацетон, які використовуються в багатьох адгезиви). При аплікації матеріалу за допомогою неякісного мікроапплікатора, волокна якого «розплавляються», або просто відпадають при впливі агресивних рідин, що містяться в стоматологічних матеріалах (наприклад бондінговой системи, протруєння), виникає ризик потрапляння волокон аплікатора на область аплікації або порушення хімічного складу і властивостей матеріалу, що наноситься , внаслідок «розплавлення» волокон аплікатора і попадання частинок цих волокон в матеріал, який використовується для аплікації.

 

Продукція компанії Діадент повністю відповідає стандартам якості, що застосовуються для даного виду продукції. Мікроапплікатори Діадент дозволені до застосування і успішно застосовуються в країнах Європи, США, Азії. У аплікатори Діадент исползуются спеціальні волокна, які не абсорбуючі рідини, стійкі до всіх хімічних розчинників (спирт, ацетон і ін.), Що входить до складу стоматологічних матеріалів, нанесення яких рекомендовано із застосуванням аплікаторів.

Економте свій час і матеріали, застосовуючи якісну продукцію Діадент!

 

Продукція Diadent в нашому каталозі