Раді Вас вітати на оновленому сайті Групи Компаній «Медмаркет»!

Зуби за один день! Міф? Ні, це реальність!

Сучасні технології покращують якість життя і здоров'я! Саме німецька техніка імплантації та протезування, відома в Європі як SKY fast & fixed, дозволяє зробити зуби дуже швидко і максимально якісно.

28 жовтня 2017 року навчальному центрі на базі ТМЦ Медтехніка (Київ) за підтримки компанії bredent medical відбувся практичний курс з тематики SKY fast & fixed.

Унікальний прогресивний концепт SKY fast & fixed успішно впроваджений в мережі клінік «Дентал-Арт». Німецька техніка імплантації та протезування дозволяє в короткий термін відновити всі втрачені зуби протягом одного дня.

Команда лекторів: Дробязго Михайло, Шамрай Олексій, Потлог Єлизавета маючи досвід більше 10 років в роботі за даною технологією представили насичений курс, що проводиться безпосередньо на пацієнта. У програмі семінару - проведення діагностики пацієнта, операція по установці тотальної конструкції «все на чотирьох» з демонстрацією всіх етапів протезування і лабораторного виготовлення. Курс був розрахований на команду: хірург, ортопед і зубний технік. Для хірургів і ортопедів курс включав теоретичну частину і демонстрацію на пацієнта. Для зубних техніків - теоретичну і практичну частину (виготовлення тимчасової роботи по системі SKY fast & fixed). Курс відвідали понад 80 докторів.

Курс почався з представлення концепції технології. Імплантація та протезування за методом SKY fast & fixed - зуби за один день!

Об 11.00 доктор Шамрай Олексій почав хірургічний етап. Операція транслювалася онлайн з клініки навчального центру на базі ТМЦ Медтехніка в навчальний зал.

Пацієнтці було видалено 3 зуба і встановлено 6 імплантів blueSKY. В операції були застосовані технології: Endoret (PRGF) і rhBMP-2.

О 13.15 пацієнтка після установки абатментів fast & fixed була відправлена ​​на етап протезування.

О 14.00 після зняття відбитків почався етап виготовлення технічної конструкції. У цей момент поки пацієнт відпочивав а техніки активно займалися створенням тимчасової роботи. Хірурги і ортопеди продовжили теоретичну частину курсу. Обговорювали як і поточну операцію, так і інші клінічні приклади. Розглянули питання фінансової і мотиваційної складової для пацієнта, концепту - протезування за методом SKY fast & fixed як технології яка, має явну перевагу для пацієнтів. Економляться і час і гроші. Якщо бути коротким то переваги можна описати в трьох важливих пунктах:

Мінімізація хірургічного втручання;
Установки тимчасового протеза відразу після імплантації;
Уникнення кісткової трансплантації великого типу.

О 18.10 після того як протез був зданий, доктор Дробязго почав установку тимчасової конструкції.

О 19.00 учасники лекції побачили щасливого пацієнта який за ОДИН день отримав повноцінні зуби. Після закінчення півроку, тимчасову конструкцію, лікар замінить на постійну, яка більше не потребують заміни.

IMG_9999_mod.jpg
IMG_9996_mod.jpg
IMG_9988_mod.jpg
IMG_9994_mod.jpg
IMG_9984_mod.jpg
IMG_9968_mod.jpg
IMG_9964_mod.jpg
IMG_9958_mod.jpg
IMG_9982_mod.jpg
IMG_9965_mod.jpg
IMG_9941_mod.jpg
IMG_9955_mod.jpg
IMG_9944_mod.jpg
IMG_9937_mod.jpg
IMG_9933_mod.jpg
IMG_9915_mod.jpg
IMG_9906_mod.jpg
IMG_9896_mod.jpg
IMG_9899_mod.jpg
IMG_9894_mod.jpg