Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!
Ексклюзивний імпортер

ГОЛКА ХІРУРГІЧНА

  • Виробник: КМІЗ
  • Наявність: В наявності
  • 12 ₴

ГОЛКА ХІРУРГІЧНА - КМІЗ

Виготовляється з нержавіючої сталі. Для усунення провертання в голкотримачі зігнуті голки мають плоскоовальну частину. В залежності від виду, голки застосовуються для зшивання шкіри, м’язів, сухожиль, для судинного та кишкового шву, при анатомічних розтинах. Голки виготовляються: прямі, з зігнутим кінцем, зігнуті на 2/8, 3/8, 4/8 та 5/8 окружності; з круглим та тригранним вістрям; з пружною та непружною формою в ушка.


УВАГА! Вся продукція виробництва АТ КМІЗ, що постачається на ринок України уповноваженим представником ПП «Фірма «Укр-Медмаркет» промаркована національним знаком відповідності, стаття 33 Постанови КМУ №753 від 02.10.2013р. "Про затвердження Технічного регламенту щодо медичних виробів", що гарантує безпеку використання. Звертаємо Вашу увагу - на оригінальному пакуванні даної продукції вся необхідна інформація подана українською мовою!