Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Mesa (Італія)

Mesa (Італія)

Більше 40 років компанія «МЕЗА» виготовляє спеціальні сплави для стоматологічного та промислового секторів.
Протягом цього періоду «МЕЗА», виробник відомих по всьому світу сплавів Magnum, поступово змінювала свою структуру, перетворюючись з невеликого цеху в нинішню сучасну фірму, при цьому постійно залишаючись хорошим сімейним підприємством.
Такий стан справ створює основу для виняткової свободи дій, що дозволяє компанії «МЕЗА» швидко і ефективно задовольняти безупинно змінюються потреби ринків.

В якості свого головного пріоритету «МЕЗА» завжди розглядала здоров'я і благополуччя пацієнтів. Покладаючись на свої "ноу-хау" і компетентність в області дослідження і проектування, компанія виробляє тільки сплави, які відповідають стандартам вищої якості, безпеки і надійності.
В даний час «МЕЗА» виробляє більше 50 різних видів сплавів, які включають в себе: сплави для кераміки, сплави для зубних протезів, сплави для коронок і мостовидних протезів, а також присадочні сплави.


Офіційний імпортер
Сплав Магнум Ceramic S, 1 кг.

Сплав Магнум Ceramic S, 1 кг.

Сплав MAGNUM CERAMIC S виготовлен відповідно до стандартів ISO 9693:2012 та ISO 22674: 2016, до..

3 800 ₴

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)