Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

11 травня, Херсон, - МК "Протезування на імплантатах"

11 травня в м Херсон відбувся довгоочікуваний майстер-клас на тему: «Протезування на імплантатах». Лектор: Ковшар Ігор Петрович - стоматолог-ортопед, лікар вищої категорії, кандидат мед. наук, доктор філософії, головний лікар багатопрофільної клініки «Катрін-Лайф», провідний ортопед клініки сучасної стоматології «Mr. Smile ».

       

Майстер-клас включав в себе дві частини. У першій: акцентувалася велику увагу теоретичним аспектам і розказано багато інформації за допомогою відео-демонстрації. Були розглянуті етапи і ключові моменти протезування зубів верхньої і нижньої щелеп за допомогою інноваційних технологій. По-другій частині більше уваги було націлене на практичне відпрацювання, під час якої вдосконалюються наявні і купуються нові професійні навички.

Кожному учаснику було надано можливість самостійно виконувати практичну частину на спеціальних навчальних моделях. Всі були дуже задоволені майстер-класом і задавали багато питань лектору.

 

10.jpg
9.jpg
7.jpg
8.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg
5.jpg
1.jpg
2.jpg

 

 

^