Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

13 квітня, Київ - МК "Робота над помилками. Ендодонтичне лікування"

13.04.2019 в м.Києві Навчальний центр «Укр-Медмаркет» спільно з Dentsply Sirona провели довгоочікуваний майстер-клас на тему «Робота над помилками. Ендодонтичне лікування ». Лектор Попов Роман Вікторович, кандидат медичних наук, асистент кафедри стоматології інституту післядипломної освіти Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця. Даний семінар включає в себе дві частини.

Лекційна частина містила в собі:

- важливу складову успішного ендодонтичного лікування, а саме інструментальну обробку кореневого каналу;

- протоколи іригації;

- процедурні помилки і методи їх усунення;

- відновлення зубів після ендодонтичного лікування;

- критерії збереження зуба і видалення.

Практична частина складалася з роботи курсантів на ендомотором. Учасниками проводилася Розпломбування гутаперчі на фантомі, 3Д обтурація. Розглянуто протокол механічної обробки новітніми машинними інструментами.

Всі учасники семінару отримали подарунок. Протягом всього майстер-класу були обговорені безліч клінічних випадків, які траплялися в практиці Романа Вікторовича і не тільки, в процесcе яких було задано багато питань до лектора і учасникам. Ми дякуємо лектора Романа Попова і компанію Dentsply Sirona за отримані знання і досвід.

 

14.jpg
10.jpg
13.jpg
11.jpg
8.jpg
12.jpg
9.jpg
7.jpg
1.jpg
5.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg

 

 

^