Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

З 16 по 20 вересня було проведено цикл майстер-класів "Битва Бондов" в Рівненській області: в м Рівне, Сарни, Дубно, Рафалівка

Проведено 5 майстер-класів, які відвідали 60 стоматологів.
Курс провела Анжеліка Ковшар - провідний науковий співробітник консультант підрозділу професійної освіти за стоматологічної продукції 3М Україна.
Стоматологи протестували адгезивную систему Single Bond Universal і інші адгезиви різних поколінь.
Звичайно, сила адгезії дуже залежить від техніки нанесення та дотримання адгезивного протоколу, що ми і мали можливість побачити на практиці. Однак, кращі результати у всіх "Битвах" показав Single Bond Universal.


А ось і рекордсмени "Битви":

Не тільки практична частина, але і повторення теорії викликали великий інтерес: процес утворення адгезивних зв'язків, причини виникнення післяопераційної чутливості, переваги адгезивних систем 7-8 покоління і т.д.

Дуже дякую. 3М Україна за допомогу в проведенні навчальних заходів, які допомагають у щоденній практиці лікаря-стоматолога та чекаємо нових зустрічей!

Сарни_mod.jpg
Сарни 2_mod.jpg
Неол__т_mod.jpg
Неол__т 2_mod.jpg
Дубно_mod.jpg
Дубно 2_mod.jpg
Вараш_mod.jpg
IMG_2200_mod.jpg
IMG_2220_mod.jpg
Вараш 2_mod.jpg
IMG_2163_mod.jpg
IMG_2188_mod.jpg
Вараш 4_mod.jpg
Вараш 3_mod.jpg