Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

16 березня 2019 року в місті Вінниці успішно пройшла лекція

16 березня 2019 року в місті Вінниці успішно пройшла лекція, на яку було зібрано велику кількість учасників, тема якої: «Ендодонтичне лікування». Лектором був ендодонтист Каращук Василь відомий, як активний учасник інтернет-проектів, постійний резидент видавництва ДЕНТАКЛУБ. Практикуючий лікар-терапевт клініки DMC г. Киев. Людина який має досвід роботи з мікроскопом з 2006 року. Є автором практичного курсу «Почни працювати в мікроскоп», тренер навчального клубу DEC.
Василь Каращук ознайомив присутніх з усіма нюансами в первинному і повторному ендодонтичного лікування. Що дозволило більш детально розбирати питання, які ставили учасники лекції, а також ще більше відкривати публіці складні аспекти ендодонтії.

На заході в місті Вінниці, було обговорення багато тем, ось деякі з них:
• Інтраоральна рентгенографія зубів;
• Правила трепанації;
• Обтурація, вертикальна конденсація;
• Перфорації;
• Хірургічна ендодонтія.

Крім основних аспектів, лектор поділився позитивним відгуком про файлах Dia-PT і Dia-X, про матеріалі Dia-Proseal, а також про інші товари компанії Diadent, представниками, якої ми є. Незалежні відгуки такого фахівця, як Каращук Василь, радісно прийняли всі учасники лекції, адже 30% роботи залежить не від досвіду або знань, а від інструменту і матеріалів.
Учасники семінару, яких було більше 50 чоловік, задавали багато питань, оскільки всі теми були цікавими, як студентам, так і досвідченим практикуючим лікарям ендодонтист. Завдяки цьому заходу кожен присутній зміг поповнити свої знання і обговорити багато хвилюючих аспекти в ендодонтії, а також випробувати нові методи і поради на практиці.
Ми вдячні всім за відмінне захід, наповнене цікавими питаннями та професійними відповідями.
З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

 

vin_kar_5.jpg
vin_kar_8.jpg
vin_kar_7.jpg
vin_kar_3.jpg
vin_kar_6.jpg
vin_kar_4.jpg
vin_kar_2.jpg
vin_kar_1.jpg