Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

16 березня, Миколаїв - МК "Відновлення функціональної естетики зубів бічного і фронтального ділянок в дуохромной і мультіхромной техніках. Інноваційні технології, втілені в життя"

16 березня в Миколаєві відкрився сезон навчальних заходів. Для стоматологів був представлений насичений Курс-інтенсив "Відновлення функціональної естетики зубів бічного і фронтального ділянок в дуохромной і мультіхромной техніках. Інноваційні технології, втілені в життя". Лектор Хльобас Світлана Василівна - безсумнівний експерт в естетичній стоматології, лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії, викладач Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Щупіка, член координаційної ради ГО "Асоціація стоматологів України".
Світлана Василівна поділилася новими методиками і своїми "секретів", а також представила новинки компанії 3М. В ході практичної частини кожен учасник мав можливість на моделях відновити оклюзійну поверхню і один з фронтальних зубів в будь-який із запропонованих технік. Використовуючи сучасні композитні матеріали для проведення реставрації, доктора мали можливість відчути їх мануальні властивості і побачити високий естетичний результат.
Хочемо висловити величезну подяку лектору за плідний і насичений майстер-клас і індивідуальний підхід до кожного курсанту. Дякуємо всім за участь у заході!

7.jpg
5.jpg
6.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg

^