Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

17-18 травня, Київ, МК - "Неповторні можливості металокераміки Heraeus Kulzer. Естетика на фронтальній ділянці"

17-18 травня, Київ МК - «Неповторні можливості металокераміки Heraeus Kulzer. Естетика на фронтальній ділянці ». Два дня 17-18 травня в м Київ пройшов довгоочікуваний майстер-клас на тему «Неповторні можливості металокераміки Heraeus Kulzer. Естетика на фронтальній ділянці ». Лектор, керівник зуботехнічної лабораторії Dental Design, Ворник Віктор Володимирович.

    

Семінар складався з двох частин, лекційної та майстер-класу. В лекційній частині учасники були ознайомлені з перевагою металлокерамической маси Kulzer для техніка. Розглянуто техніка нанесення і змішування кольорів.

У другій, практичній частині, кожен учасник на прінтовой моделі, каркас якої з металу Kulzer, виготовив МК коронку. Віктор Володимирович поетапно показав черговість нанесення шарів з розподілом керамічної маси. Як можна обходячись тільки стартовим набором Heraeus Kulzer зробити індивідуальну високоестетичну роботу. Такі навички та робота з продукцією Kulzer полегшують і вдосконалюють роботу зубного техніка.

Спасибі лектору Віктору Ворником за цікавий і пізнавальний майстер-клас!

11.jpg
10.jpg
9.jpg
4.jpg
6.jpg
2.jpg
5.jpg
3.jpg
1.jpg
12.jpg
8.jpg
7.jpg

^