Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

18 травня, Кропивницький - МК "Можливості керамічних реставрацій. Вініри"

18.05.2019 у м Кропивницького відбувся майстер-клас "Можливості керамічних реставрацій. Вініри" лектор І.П .Ковшарь, стоматолог-ортопед, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, доктор філософії, головний лікар багатопрофільної стоматології "Катрін-Лайф", провідний ортопед клініки сучасної стоматології "Mr. Smile"

В теоретичній частині заходу, лектор поділився своїми знаннями та практичним досвідом роботи, продемонстрував різні варіанти положень керамічних реставрацій в просторі, в залежності від вихідної ситуації. На клин-кейсах Ігор Петрович показав можливості керамічних реставрацій, пояснив учасникам протокол препаровки і фіксації, тонкощі ретракции, зняття відбитків А-силіконамі і поліефіру, виготовлення і фіксації провізорній конструкції. У відео демонстрації були представлені різні клінічні ситуації і варіанти їх вирішення.

У практичній частині майстер-класу, кожен учасник мав можливість самостійно на індивідуальних моделях отпрепарировать штучний зуб під керамічну реставрацію, виготовити силіконовий шаблон для тимчасової конструкції, а також саму тимчасову конструкцію з Protemp 4.

Майстер-клас був дуже цікавий і пізнавальний, учасники придбали теоретичні знання, практичні навички та отримали професійні відповіді на поставлені запитання.

Величезне спасибі Ігорю Петровичу за цікавий майстер-клас, високий професіоналізм та доступну подачу інформації.

7.jpg
5.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg
2.jpg
1.jpg

^