Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

20 квітня, Запоріжжя - МК "Неповторні можливості металокераміки Kulzer вже доступні в Україні"

20.04.19 в г. Запорожье на базі магазину «Медтехніка» відбувся практичний курс (майстер-клас) на тему «Неповторні можливості металокераміки Kulzer», який провів керівник зуботехнічної лабораторії Dental Design Віктор Володимирович Ворник.

 

 

В ході теоретичної частини обговорювалися такі моменти, як відмінність кераміки різних виробників, чому бувають відколи, злами, «постріли», що можна комбінувати між собою і яких моментів слід уникати. Піднімалися питання про щоденну роботу зубного техніка - Чому так не вистачає часу? І виходом для кераміста є маса Heraeus Kulzer, з нею випал займає максимум 8-9 хвилин, що значно скорочує час для здачі роботи, вона «тепла», в результаті готова робота виходить природною.

На практичній частині кожен курсант виготовив на моделі МК коронку. Учасники працювали на прінтовой моделі, каркас якої з металу Kulzer.

Спасибі лектору Віктору Володимировичу за цікавий і інформативний майстер-клас, будемо чекати з нетерпінням наступних семінарів.

9.jpg
8.jpg
1.jpg
5.jpg
7.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg

^