Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

У Запоріжжі 21 вересня пройшло заняття «Філософія і мистецтво в комплексній реабілітації».

21 вересня в Запоріжжі пройшло заняття «Філософія і мистецтво в комплексній реабілітації». Лектор Рашид Мамедзаде, лікар-стоматолог, експерт в естетичної та функціональної стоматології клініки «PARNASDENT». Практичне заняття «Прямі реставрації жувальної групи зубів проходило на кафедрі стоматології Запорізького Медичного університету.
У першій частині заняття були розкриті показання до прямих реставраціям зубів. Відновлення оклюзії, покроковий огляд інструментів для препаровки порожнин по протоколу, їх форми і призначення. Так само була піднята тема Ізоляції - як запорука успішної реставрації. Все це було підкріплено слайдами і відео демонстраціями, на прикладі робіт лектора і клінічних випадків. У другій частині практичного заняття лікарі освоювали Многопорціональную техніку реставрації жувальної групи зубів, штамп техніку. Відпрацьовували свої навички на моделях.
Завдяки високому професіоналізму лектора Рашида Мамедзаде, доктора отримали багато нових знань, навичок і досвід для досягнення успіхів у своїй сфері. Учасники з нетерпінням чекають повторних зустрічей: лекцій, майстер-класів від доктора.

03.jpg
10.jpg
09.jpg
04.jpg
08.jpg
06.jpg
05.jpg
07.jpg
02.jpg
01.jpg