Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

23 березня 2019 року в місті Черкаси пройшов майстер-клас на тему «Первинне ендодонтичне лікування»

Майстер-клас для Черкаських курсантів провів лектор Попов Роман Вікторович, кандидат медичних наук, практикуючий лікар-стоматолог стоматологічної клініки ARTSMILE, асистент кафедри стоматології інституту післядипломної освіти Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця. Семінар включав в себе дві частини: лекційну і практичну.

На лекційної частини лектор почав з питання про правильний підхід в ендодонтії - показання та протипоказання до ендодонтичного втручання. Дуже детально розкрив тему про інструментації кореневих каналів від ротаційних інструментів до реципрокною техніці; іригації системи кореневих каналів; пломбування кореневих каналів від холодної гутаперчі до гутаперчі на носії. Були розглянуті та вивчені інструменти представлені виробником Dentsply Sirona: ендомотором, ручні і машинні файли, гутаперча на носії.

На практичній частині лектор з допомогою мікроскопа показав роботу на ендофантомах (формування і 3Д обтурація кореневих каналів). Тим самим лектор показав, наскільки мікроскоп спрощує роботу доктора, робить більш точним результат.

Завдяки грамотній, чіткої та послідовної подачі матеріалу лектору вдалося утримувати зацікавленість аудиторії протягом усього заходу. В кінці заходу серед всіх 33 учасників був розіграний приз, набір реставраційного матеріалу Квіксфіл виробництва Dentsply Sirona.

Майстер-клас дуже сподобався курсантам, всі перебували в привітному настрої і пішли з масою знань і хороших емоцій.

Дякуємо лектора Романа Вікторовича і компанію Dentsply Sirona за можливість проводити такі чудові майстер-класи.

IMG_0699_mod.jpg
IMG_0659_mod.jpg
IMG_0649_mod.jpg
IMG_0650_mod.jpg
IMG_0643_mod.jpg
IMG_0651_mod.jpg
IMG_0654_mod.jpg

^