Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

24 листопада в м Івано-Франківськ відбувся теоретично-практичний семінар тема якого: "Guided Biofilm Therapy"

24 листопада в м Івано-Франківськ відбувся теоретико-практичний семінар тема якого: "Guided Biofilm Therapy: сучасний протокол професійної гігієни порожнини рота у дітей і дорослих", лектор професор кафедри загальної стоматології, доктор медичних наук Юлія Геннадіївна Чумакова.
Учасники семінару ознайомилися з індивідуальної та професійної гігієною порожнини рота. Розглянули сучасні уявлення про біоплівки і методи боротьби з нею. Всі присутні були задоволені, як лектор є і дуже розумно подавав інформацію про цю тему, так само мали можливість попрацювати на профілактичному стоматологічному апараті AIR-FLOW MASTER PIEZON. В процесі семінару було обговорено безліч питань, які цікавили лікарів.
Учасники мали честь побувати на семінарі лідера компанії EMS Юлії Геннадіївна, і проявили великий інтерес до технологій AIR-FLOW, PERIO-FLOW, PIEZON, про які розповідав лектор.

if_24chu08_mod.jpg
if_24chu07_mod.jpg
if_24chu04_mod.jpg
if_24chu03_mod.jpg
if_24chu06_mod.jpg
if_24chu02_mod.jpg
if_24chu05_mod.jpg
if_24chu01_mod.jpg

^