Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

25 травня, м.Чернівці - «Первинне ендодонтичне лікування»

25.05.2019г. в м.Чернівці відбувся майстер-клас на тему «Первинне ендодонтичне лікування». Своїми знаннями і досвідом поділився справжній професіонал в цій області - лектор Попов Роман Вікторович, кандидат медичних наук, асистент кафедри стоматології Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця, лікар-стоматолог стоматологічної клініки ArtSmile г. Киев.

Учасники почули багато пізнавального про ендодонтії як гілку стоматології, про її еволюцію і розвиток. Окрему увагу було приділено ендодонтичним інструментів і апаратів, були аргументовані гідності і переваги продукції фірми Dentsply Sirona в порівнянні з іншими виробниками.
Належна увага була приділена показаннями і протипоказаннями ендодонтичного лікування. Всі лікарі мали можливість застосувати отримані знання на ендотренінг блоках.
Стоматологи отримали нові знання і залишили безліч позитивних відгуків з вдячністю Роману Вікторовичу.

З нетерпінням чекають продовження навчання в рамках другого майстер-класу з повторної ендодонтії.

8.jpg
7.jpg
2.jpg
6.jpg
5.jpg
3.jpg
1.jpg
4.jpg