Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

29 вересня, Луцьк - семінар + майстер-клас "Неповторні можливості металокераміки HERAEUS KULZER вже доступні в Україні"

29.09.2018 р в місті Луцьк, на базі клініки "Протезист", відбувся семінар і майстер-клас на тему "Неповторні можливості металокераміки HERAEUS KULZER". Було присутнє 15 чоловік. Лектор: Ворник Віктор Володимирович керівник зуботехнічної лабораторії Dental Design, неодноразово проходив навчання в Німеччині і Японії, ділився своїм досвідом і знаннями з присутніми учасниками семінару.
Майстер-клас почався з інструкції по застосуванню металокераміки HeraCeram, кераміки яка не схожа на інші. Особливу увагу Віктор Володимирович приділив практичного застосування, нанесення опакового шару Pre-Opaque, пастоподібного опака, опака порошкового. Лектором були представлені 6 інтенсивних опакових мас які використовуються для надання індивідуальних характеристик опаковий шару. А також нанесення мас дентинной і різцевої областей, нанесення коригувальних шарів, глазурування, нанесення індивідуальних шарів за допомогою мас з набору, коригування після глазурування.
Кожен учасник на моделях виготовив металокерамічну коронку, а також отримав професійні відповіді на поставлені запитання.

Величезне спасибі Віктору Володимировичу, що відвідав і наш чудовий місто Луцьк!

¦¦TЖTД.jpg
¦¦TД¦¦.jpg
¦¦TЖ¦¦.jpg
¦¦¦¦TЖTЖ.jpg
¦¦¦¦TЖ.jpg
¦¦¦¦¦¦.jpg
¦¦¦¦¦¦¦¦.jpg
¦¦¦¦.jpg
¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦.jpg
¦¦.jpg

^