Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

5-6 квітня, Суми - "Первинне ендодонтичне лікування"

5 і 6 квітня в м Суми були проведені практичні майстер-класи спільно з компанією Dentsply Sirona. Лектор, кандидат медичних наук, лікар-стоматолог стоматологічної клініки ARTSMILE, Попов Роман Вікторович.

У перший день розглянули тему "Первинне ендодонтичне лікування", де була розкрита тема інструментальної обробки, іригації і пломбування кореневих каналів від холодної гутаперчі до гутаперчі на носії.
6-го квітня відбувся майстер-клас на тему "Технологічні і клінічні рішення для прямих реставрацій". В ході навчального заходу учасники ознайомилися з новою технологією SphereTec, простий і швидкої технікою відновлення жувальної поверхні бічних зубів, вивчили протокол полірування для досягнення глянцевого блиску реставрацій і багато іншого. Всі присутні були дуже задоволені, що брали участь в семінарі такого великого рівня.
На завершення кожного навчального дня між учасниками майстер-класів були проведені розіграші призів, що додало позитивних емоцій!
Хочемо висловити величезну подяку компанії Dentsply Sirona і особисто Попову Роману Вікторовичу за успішно проведений семінар.

12.jpg
10.jpg
11.jpg
9.jpg
8.jpg
7.jpg
5.jpg
3.jpg
4.jpg
2.jpg
1.jpg
6.jpg

^