Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Практичний майстер-клас «Неповторні можливості металокераміки KULZER» 17 листопада в Навчальному Центрі Медтехніка

Даний захід було присвячено металокераміці виробництва KULZER. Компанія KULZER, є одним з провідних виробників стоматологічних та зуботехнічних матеріалів в світі і розташована в Ханау, Німеччина. Компанія виробляє широкий асортимент продуктів, що охоплює протезування, цифрову і косметичну стоматологію, пародонтології.

Лектором минулого Майстер-класу є людина яка неодноразово проходив навчання в Японії і Німеччині, керівник зуботехнічної лабораторії Dental Design Віктор Володимирович Ворник.

Даний семінар включав в себе дві частини: теоретичну і практичну.
У своїй лекційної частини семінару лектор розкрив всю правду і розвіяв міфи про компанії Kulzer. На практиці показав ніж прекрасна металокерамічна маса Kulzer для техніка. Як за допомогою цієї продукції можна змішувати кольору і наносити шари, що дозволяє удосконалюватися зубному техніку в своїй роботі.

Практична частина дала можливість кожному учаснику самому на моделях використовувати кераміку Kulzer при виготовленні коронки. МК показав все перевагу металокераміки Kulzer. Надихнув кожного присутнього придбати і в майбутньому використовувати в своїй роботі.

Протягом всього МК в учасників виникало безліч питань по продукції Kulzer, як можна використовувати і в якій кількості.

Віктор Ворник досить досвідчена людина, який використовував різну продукцію для виготовлення коронок, але віддає переваги металокераміці Kulzer. Лектор на практиці знає, що продукт дуже якісний і простий у використанні.