Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Семінар: Сучасні технології в комп'ютерній томографії скронево-нижньощелепного суглоба, діагностика кореневих каналів

20 жовтня в Навчальному Центрі Медтехніка міста Києва пройшов семінар, на якому було розглянуто кілька тем: "Оцінка ефективності конусно-променевої комп'ютерної томографії при дегенеративно-дистрофічних змінах скронево-нижньощелепного суглоба", "Алгоритм рентгенодіагностики анатомії канально-кореневої системи зуба: особливості інтерпретації зображення ".

Лектором якого була Сторожчук Юлія Олександрівна, головний лікар-рентгенолог мережі Центрів щелепно-лицевої діагностики Planmeca 3D, асистент, аспірант кафедри променевої діагностики НМАПО імені П.Л.Шупика. Юлія Олександрівна поділилася своїм великим досвідом з учасниками семінару, детально ознайомила, як працювати з цією діагностикою, на що саме потрібно звертати свою увагу в процесі інтерпретації знімків.

На семінарі були присутні більше 40 учасників з різних регіонів країни, таких як: Луцьк, Херсон, Одеса, Харків, Житомир, Полтави. В ході лекції Юлія Олександрівна поетапно розкрила дані теми і показала можливості використання конусно-променевої комп'ютерної діагностики в ортодонтичної практиці. Розкрила існування можливих галузей, і з якою метою можна їх застосувати, обґрунтувала доцільність використання томографічного методу для ділянок скронево-нижньощелепного суглоба. Були наведені множинні приклади знімків різних пацієнтів, на яких можна було побачити які існують захворювання і що може стати причиною їх виникнення.

Розповіла, як правильно використовувати і на що потрібно звертати увагу при роботі в програмному забезпеченні PLANMECA ROMEXIS VIEWER.

Присутні на даному семінарі залишилися дуже задоволені. У процесі лекції було розглянуто безліч нюансів і задано велику кількість питань, на які лектор з легкістю зміг відповісти. Учасники проявили великий інтерес до знань Юлії Олександрівни і хотіли б в майбутньому з нею працювати.