Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Технічне навчання інженерів УММ по ремонту та обслуговуванню продукції Bien Air

У навчальному залі ТМЦ "Медтехніка", м.Київ, відбувся тренінг для сервісних інженерів компанії "Укр-Медмаркет" по продукції Bien Air!
Провели дане навчання представники заводу Bien Air, координатори департаменту Bien Air Global Customer Care - Едріен Фрішкнехт і Ленаік Чанц.

Сервісні інженери наших філій з м Київ, Одеса, Вінниця, Дніпро, Херсон, Миколаїв задавали питання професійного плану, максимально поповнювали знання, покращували практичні навички, необхідні при ремонті даного обладнання.
При проведенні тренінгу використовувалася нова програма навчання, розроблена Едріен і Ленаіком, метою якої була самостійна робота кожного сервісного інженера і використання алгоритмів з відео та зображеннями.

Були організовані робочі місця з наборами інструментів і i-Pad-ами, на яких були представлені алгоритми ремонту та обслуговування швейцарського обладнання. Кожен сервісний інженер мав можливість провести розбирання та складання всіх моделей турбін, наконечників, мікромоторів, паралельно задаючи питання, що стосуються тих. обслуговування.

Компанія «Укр-Медмаркет» дякує представникам заводу Bien Air за професійне та, безсумнівно, ефективне навчання, яке пройшло в дуже теплій і дружній атмосфері!

4_mod.jpg
2_mod.jpg
3_mod.jpg
1_mod.jpg

^