Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

У суботу, 17.11.2018 в м Харків відбулася чергова лекція Василя Каращука на тему: "Ендодонтичне лікування".

Лектор, практикуючий лікар, Василь Каращук є дуже товариським і бажаючий ділитися своїм досвідом і вміннями з оточуючими.
Збіг чи, але з перших хвилин введення лекції Василю вдалося заручитися підтримкою аудиторію, чисельністю понад 50 чоловік, тримати увагу, а головне утримувати інтерес до самого тривалого кінця. Не було сухої теорії, а були тільки приклади і задокументовані життєві випадки, в яких розбиралися поетапні дії лікаря, ймовірні помилки, можливості слідувати додатковим протоколам і всіляких дій. Кожна хвилина була приділена слухачам, будь то лекція або кава-брейк або після лекційний час.
Атмосфера, з легкої руки Василя, царювала і в перебігу обіду. Після завершення перерви, на подив, слухачі не були сонними, було відсутнє бажання швидше залишити лекцію, а навпаки, інтерес у деяких осіб подвоївся.
Василь Каращук докладно відповів на всі питання, задовольнив усі прохання і, як і аудиторія, залишився задоволеним проведеним днем.

karashuk17nov_07_mod.jpg
karashuk17nov_09_mod.jpg
karashuk17nov_14_mod.jpg
karashuk17nov_13_mod.jpg
karashuk17nov_06_mod.jpg
karashuk17nov_04_mod.jpg
karashuk17nov_01_mod.jpg
karashuk17nov_03_mod.jpg
karashuk17nov_02_mod.jpg

^