Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

26 вересня 2019 року відбувся перший партнерський візит представників Корпорації HASS Corp. (Корея) в Україні в офіс "Укр-Медмаркет"

26 вересня 2019 г. Компанія «Укр-Медмаркет» була рада провести перший партнерський візит представників Корпорації HASS Corp. (Корея) в Україні.

Корпорація HASS протягом 10 років є одними з лідерів виробників і розробників скло-керамічних і цирконієвих виробів для естетичних стоматологічних реставрацій, заслужено отримали визнання в більш ніж 91 країні світу.

В ході візиту було презентовано нові продукти, які вже скоро будуть представлені в асортименті наших магазинів «Медтехніка» та мають сертифікат відповідності і дозволені до застосування в Україні:

Amber Press - дісілікат літію для пресування,

Amber Mill - Нано-дісілікат літію для CAD / CAM систем.

Відмінна міцність після цементування. Повторний випал Amber® Mill разом з існуючими керамічними масами для дісілікат літію можливий до 8 разів.
- Економічність!
- Тепер варіант необхідної транслюценціі HT, MT, LT, MO - вибираєте ви!
- Варіант транслюценціі буде залежати від вибору одного з режимів випалу в керамічної печі. Температура випалу від 815 * до 860 * С. Чим вище температура випалу тим більше опаковий вийде матеріал. З багатьма продуктами HASS Corp. зубні техніки вже знайомі і вони заслужено популярні і затребувані - це ZIRTOOTH ™ FULLUSTER - предокрашенний циркон, ZIRTOOTH ™ MULTI -багатошарова циркон, Rosetta SM - дісілікат літію для CAD / CAM систем, Rosetta BM - лейцітовие стеклокерамические блоки для CAD / CAM систем і Rosetta SP - матеріал для технології пресування з дісілікат літію вже мають успішну практику використання в Україні.

Крім того, були заплановані навчальні заходи з практикуючими техніками і відомими Амбассадор HASS по всьому світу, що відкриває можливості необмеженого доступу до інформації та практику з питань CAD / CAM.

Відвідавши одну з великих сучасних зуботехнічних лабораторій UAdent м.Київ, представники HASS Corp були захоплені рівнем оснащення і видами робіт, вироблених в даній лабораторії. Розташований на базі Лабораторії UAdent фрезеровочного центр «ZIRCON CAD / CAM» має сканери та фрезерні 5-ти вісні машини відомих світових виробників і приділяє величезну увагу якості своїх робіт, а відповідно матеріалами з яких вони виготовляються.

Сподіваємося в найближчому майбутньому порадувати наших клієнтів новинками асортименту продукції HASS Corp і професійним підходом наших менеджерів в мережі магазинів «Медтехніка»!

Стаття про продукцію Hass

ПРОДУКЦІЯ HASS В НАШОМУ КАТАЛОЗІ