Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Фотозвіт 28-30 жовтня - Виставка Дентал Експо у Львові

28-30 жовтня у Львові відбулася щорічна осіння стоматологічна подія - XVIII міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-Україна».

Вже вкотре місто Львів приваблює до себе не тільки туристів на цікаві культурні та розважальні заходи, але й збирає ділове коло стоматологів на Найбільшу стоматологічну подію Західної України.

Протягом 3 днів на виставковому майданчику Групи компаній Медмаркет тисячі зацікавлених спеціалістів мали можливість ознайомитись з новітніми технологіями сучасного стоматологічного обладнання, інструментарію та матеріалів.

Вперше у Львові ми презентували наш новий проект «Medmarket Premium Solutions» - найвигідниші пропозиції та надійну якість імплантаційних систем виробництва Dentsply Sirona Implants.

Велика подяка організаторам виставки! Незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію в нашій країні, Ви зробили все можливе і провели стоматологічну виставку «Дентал-Україна» на високому рівні.