Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Семінар EMS завершено

І ось пройшов черговий Теоретично-практичний семінар з EMS "сучасний підхід до професійної гігієни порожнини рота, у дітей і дорослих».

Дуже популярно і доступно нам виклав інформацію вельмишановний лектор: Чумакова Юлія Геннадіївна, доктор медичних наук, професор, генеральний секретар асоціації лікарів-пародонтологів України, член European Federation of Periodontology (EFP), лідер гурту EMS (Швейцарія).

Семінар був розділений на дві частини: теоретична і практична. У теоретичній частині ми розглянули сучасні уявлення про біоплівки, методи боротьби з біоплівки, як можна контролювати механічно і хімічно, цікавий факт нового протоколу GBT від компанії EMS, нові профілактичні стандарти.

Дуже порадували нові технології від EMS, це Piezon апарати, модуль no-pain, який полегшує завдання доктора, і комфорт пацієнта. І звичайно ж зручні апарати Air-flow handy 2 і handy 3, їх застосування та значення повітряно-абразивної поліровки. Лектор є розповіла і про порошках Air-flow яку користь вони несуть за собою, і плавно перейшли до практичної частини.

Всім бажаючим була надана можливість попрацювати і навчитися мануальним навичкам використання технології PIEZON і AIR-FLOW. Юлія Геннадіївна продемонструвала своє вміння і професіоналізм на пацієнта, був поставлений діагноз, внаслідок була проведена гігієна порожнини рота.

По закінченню успішного семінару всім учасникам були видані сертифікати. Ми раді бачити всіх гостей, а так само професора Чумакову Юлію Геннадьевну.


А ось що говорять учасники практичного курсу

Гритчук Наталія Юріївна - доктор-стоматолог, Мед- центр "Репобона" м.Івано-Франківськ

Цікава подача матеріалу, приємно коли лектор добре знає представлене обладнання і готовий відповісти на будь-яке складне питання, що стосується даної теми.

Онопрієнко Тетяна Вікторівна - доктор-стоматолог, мед центр "Сіріус Дент"

Дохідливо, без зайвої води, спасибі, є чому повчитися.

Здоровік Олена - доктор-терапевт

Йшла на курс за порадою знайомого стоматолога і не пошкодувала, дійсно така кількість інформації і корисною практики в один день мало де вдається отримати.

Кривов Євген Борисович -доктор-стоматолог, "стоматологія Тридент", місто Ніжин

Величезне спасибі Юлії Геннадіївни і всьому колективу навчального центру, за можливе поповнити свій професійний багаж знань новими методиками.