Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

12-13 липня - Навчання торгових агентів Укр-Медмаркет від 3М.

12-13 липня компанія 3М організувала дводенну зустріч - навчання торгових агентів Укр-Медмаркет.

Зустріч була дуже насичена і пройшла в позитивному темпі.

Наші співробітники не тільки навчалися продукції 3М (упор був зроблений на ортопедію) і мистецтву продажу цих матеріалів, але також застосовували, отримані знання на практичних заняттях! Кожен учасник тренінгу міг самостійно відпрацювати алгоритми продажів в залежності від поставлених завдань.

Команда торгових агентів Укр-Медмаркет висловлює щиру подяку за високий професіоналізм команди тренерів 3М, а саме: Анжеліці Ковшар, Андрію Жуйкова, Діані Гончарової, Оленки Грудень, Ганні Свінціцький, за індивідуальний підхід до кожного учасника і за позитивний заряд енергії.

Особлива подяка Вірі Галкіної, яка організувала цей навчальний захід, за дозвілля - зустріч закінчилася відвідуванням квест-кімнат, де учасники зустрічі 3М і УММ розгадували таємниці і головоломки, застосовуючи логіку і кмітливість, кмітливість і прозорливість. І звичайно ж вечеря - в дружній і теплій атмосфері.

Компанія Укр-Медмаркет висловлює подяку за організацію тренінгу для наших Агентів і впевнена, що придбані на цьому заході практичні навички, інформація про продукти та інструменти в роботі з клієнтами, дуже скоро принесуть плоди успішної співпраці.
Нам приємно працювати з професіоналами!