Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

14 квітня, Київ - Семінар "Guided Biofilm Therapy: сучасний протокол професійної гігієни порожнини рота у дітей і дорослих".

14 Апреля 2018 року на базі ТМЦ «Медтехніка» в г. Киев відбувся семінар «Сучасний протокол професійної гігієни порожнини рота у дітей та дорослих».

Доступно і легко для сприйняття знаннями ділилася Венгер Олена - головний курирує лікар клініки «Стедлі», член Асоціації Ортодонтів України, член Асоціації пародонтологів України, Голова Київського відділення UAP, сертифікований тренер компанії 3М, сертифікований тренер Swiss Dental Academy.

Традиційно семінар був розділений на практичну і теоретичну частини. У форматі інтерактивного спілкування було розглянуто ряд тем. Крім поставлених питань про метод контролю біоплівки - протоколі GBT (Guided Biofilm Therapy) від компанії EMS, родзинкою семінару стало обговорення мотивації пацієнта до регулярного проведення професійної гігієни, психологічні особливості, питання рентабельності процедури.

На курсі були присутні практикуючі лікарі - як ті, які вже користуються обладнанням ЕMS, так і прийшли познайомитися з брендом ближче. Особливо актуальними для слухачів курсу були питання GBT протоколу, можливість обговорити нюанси поведінки пацієнтів, поради щодо вибору порошків EMS, особливості роботи з технологією Piezon. День пройшов в невимушеній, але насиченою інформацією обстановці, учасники отримали корисні знання.

Дякуємо харизматичну Олену Венгер за готовність ділитися досвідом і натхненням незважаючи на насичений робочий графік. Окреме спасибі слухачам курсу за ентузіазм, доброзичливість і легку атмосферу під час лекції і майстер-класу!

 

«Ти ніколи не будеш знати достатньо, якщо не будеш знати більше, ніж достатньо. "Вільям Блейк